Blog

2020’un En İyi Cam Tesbih Modelleri

2019’un En İyi Cam Tesbih Modelleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]Müslümanların namazdan sonra ya da diğer zamanlarda Allah’ı zikretmek, ibadetlerine yardımcı olmak amacıyla kullandıkları, belirli bir sayıdaki boncukların bir ipe dizilmesiyle elde edilen ibadet aracına tesbih adı verilmektedir. İslamiyet’in yayılmaya başladığı o ilk yıllardan bu yana kullanılagelen bu tesbihler, birbirinden farklı model ve desenlerde bulunabilmektedir. Örneğin; camın işlenmesiyle elde edilen tesbihler de, günümüzde en sık rastlanılan tesbih çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam Tesbih Nasıl Anlaşılır?

Tesbih çeşitleri arasında dikkat çekici modellerden biri olan cam tesbihler, günümüzde en çok tercih edilen modellerdendir. Özel bir işçilikle usta elinden hazırlanan bu cam tesbih modelleri, büyük bir özveri ile elde edilmektedir. Tesbihlerden anlayan hemen hemen herkes, bir tesbihin cam olup olmadığını kolaylıkla anlayabilmektedir.

Cam Tesbih Özellikleri Nelerdir?

2020nin en iyi cam tesbih modelleriHedisam tarafından alıcılarına sunulan cam tesbih modelleri, oldukça göz alıcı ve dikkat çekici tasarımlara sahip olmasıyla bilinmektedir. Pek çok renkte bulabilmenin mümkün olduğu bu tesbihler, mavi, yeşil, beyaz, saydam, mint yeşili, sarı, siyah – beyaz, beyaz – gri ve bunun gibi çeşitli renklerle üretilmektedir. Üstelik damar tarzında desenlere sahip olan bu modeller, 33’lü tesbih olarak üretilmektedir.

Öte yandan 99’lu namaz tesbihlerinde de camdan üretilen modelleri bulabilmek mümkündür. Örneğin; birbirinden şık ve renkli cam kesme kristal tesbih modelleri de yine camdan elde edilen tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır.

2020’nin En İyi Cam Tesbih Modelleri Hedisam.com’da!

Uzun yıllardır müşterilerine kaliteli bir hizmet sağlayan Hedisam, yüzlerce tesbih modelini alıcılarına sunmaktadır. Her biri oldukça şık ve kullanışlı olan bu tesbih çeşitlerinden biri de cam tesbih modelleridir. 2019’un en iyi ve en güzel cam tesbih modellerini Hedisam’da bulabilmek mümkün olurken, umre ve hac ziyaretini gerçekleştiren pek çok hacı ya da evinde mevlüt okutmak isteyen pek çok Müslüman, bu modelleri hediyelik tesbih olarak tercih edebilmektedir.

Mevlüt hediyelikleri olarak ideal bir tesbih modeli olan cam kesme kristal tesbih modelleri, saydam, pembe, koyu pembe, yeşil, sarı, siyah, ebruli ve bu gibi renklerle alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik müşterinin talebine göre toplu olarak da satın alabilmek mümkündür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”28485, 28460, 26728, 26722″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir