Blog

99’lu Akrilik Tesbih Modelleri ve Özellikleri!

99’lu Akrilik Tesbih Modelleri ve Özellikleri

Müslümanların ibadet ederken, namaz kılarken ya da hatim ederken kullanmış oldukları tesbih, genellikle tekrar gerektiren dua ve ibadetlerde sayıyı belirleyebilmek için kullanılmaktadır. Günümüzde oldukça fazla tesbih çeşitleri bulabilmek mümkün olurken, hemen hemen her evde yer alan ve en uygun fiyatlı olan tesbih çeşitleri ise akrilik tesbihlerdir.

Akrilik tesbih ve bunun gibi modellerin bu denli çok tercih edilmesindeki en önemli edenlerden biri şık bir görünüme sahip olması ve buna rağmen uygun fiyatlı olmasıdır. Özellikle de hac, umre ve mevlüt için temin edilecek olan tesbihlerin adet çokluğu bütçeyi zorlayabileceğinden, genellikle insanlar daha uygun fiyatlı olan modelleri tercih etmektedir. 99’lu akrilik tesbihlerin alternatifleri oldukça fazla olduğundan ve tüketiciye mali açıdan avantaj sağladığından sıklıkla tercih edilebilmektedir.

99’lu Akrilik Tesbih Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

99lu akrilik tesbih modelleri ve ozellikleri99’lu akrilik tesbih modelleri, hemen hemen her kesimin evinde bulundurmuş olduğu tesbih modellerinden biridir. Plastik malzemeden üretilen ve çeşitli renk alternatiflerine sahip olan bu modeller, mor ve beyaz alacalı, sarı, yeşil, kırmızı, pembe ve beyaz alacalı, siyah ve kırmızı gibi pek çok renkte üretilebilmektedir. Genel olarak pek çok tesbih türüne ve modeline göre uygun fiyatlı oluşu da, yine akrilik tesbih modellerinin özellikleri arasında yer almaktadır.

Arkadaşlarınıza Akrilik Tesbih Hediye Edebilirsiniz!

Akrilik tesbihler, çoğu zaman hediyelik tesbih olarak tercih edilmektedir. Mekke ve Medine gibi kutsal topraklara gidip vazifelerini yerine getiren, sonra da memleketlerine geri dönen hacılar, kendisini ziyarete gelecek olan yakınları için ikramlarda bulunmaktadır. Oralardan getirdikleri hurma ve zemzem suyunun yanı sıra çeşitli hediyelikler de temin eden hacılar, bu hediyelikleri arkadaşlarına eşine, dostuna, akrabalarına sunmaktadır. Akrilik tesbihler de, hacıların en çok tercih etmiş olduğu hediyeliklerden biridir.

Bunun ile beraber akrilik tesbihler, gelin mevlüdü, bebek mevlüdü, asker mevlüdü ya da ev mevlüdü gibi durumlarda en ideal mevlüt hediyelikleri olarak da tercih edilebilmektedir. Bu gibi durumlar için müşterilerine avantaj sağlamak amacıyla deste olarak akrilik tesbih hazırlayan Hedisam, müşterilerini pek çok anlamda düşünmektedir. Üstelik dileyen müşterilerine özel olarak hediye paketi gönderimi de yapabilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir