Blog

Altı Süngerli Seccade Avantajları ve Modelleri!

Altı Süngerli Seccade Avantajları ve Modelleri

Tesbih, takke, zikirmatik gibi Müslümanların olmazsa olmazları arasında yer alan seccadeler, Müslümanların namaz kılarken kullanmış oldukları ve secde ettikleri yerin temizliğini temin edebilmek amacıyla sermiş oldukları bir tür yaygı olarak tanımlanmaktadır. Müslümanlığın yayıldığı ilk zamanlarda seccadeler kilim, örtü, hayvan postu, halı gibi ürünlerden elde edilirken, günümüzde ise çok daha farklı seccade örnekleri görebilmek mümkündür.

Kadife dokuma, akrilik halı, simli broker, kadife şipinger, şönil ve altı süngerli seccade, günümüzde en sık rastlanılan seccade örnekleri arasında yer almaktadır. Her biri farklı bir özelliğe sahip olan bu seccadeler, kullanıcısına çeşitli noktalarda avantajlar sağlayabilmektedir.

Altı Süngerli Seccade Kullanmanın Avantajları

Altı süngerli seccade kalın halı seccade modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Halı gibi dokunması ve kalın bir yapıya sahip olması sebebiyle uzun yıllar kullanabilme avantajı sunan altı süngerli seccade, her zevke hitap eden desen, renk ve modeller ile üretilmektedir. Öte yandan tabanında deri bir yapıya sahip olan altı süngerli seccadeler, diğer pek çok seccadede olduğu gibi namaz esnasında zemin üzerinde kaymanın önüne geçebilmektedir.

Süngerli Seccade Modelleri

alti sungerli seccade avantajlari ve modelleriKadife seccadelerde ya da halı seccadelerde olduğu gibi altı süngerli seccadelerde de pek çok model bulabilmek mümkündür. Sade ve desensiz süngerli seccade modelleri olduğu gibi desenli ve renkli seccade modelleri de bulunmaktadır. Hedisam’ın resmi internet sitesi üzerinden alıcılarına sunmuş olduğu süngerli seccade modellerine bakılacak olursa; borda renkte lal desenli ve motifli modelinin yanı sıra, mavi renkte sade ve şık bir desene sahip olan modeller ya da biraz daha sade ve lale desenli süngerli seccade modelleri dikkat çekmektedir. Bu gibi süngerli seccade modelleri, bir Müslümanın başka bir Müslümana verebileceği en güzel hediyelerden biri olarak tercih edilebilmektedir.

Hedisam’ın Süngerli Seccadelerini Gördünüz Mü?

Hedisam, uzun yıllardır dini malzemelerin satışını gerçekleştiren bir firma olarak bilinmektedir. Seccadeler, tespihler, namazlıklar, şallar, namaz örtüleri ve bunun gibi pek çok ürünün satışını gerçekleştiren hedisam, altı süngerli seccadelerin de satışını gerçekleştirmektedir. Hedisam’ın birbirinden şık ve kaliterli süngerli seccade modellerini görmek ve beğendiğinizi satın alabilmek için resmi internet sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir