Blog

Birbirinden Farklı Renkli Cam Tesbih Modelleri!

Birbirinden farkli renkli cam tesbih modelleri

Namaz sonrasında Allah’ı zikretmek ya da günlük vazifeleri yerine getirmek için kullanılan tesbihler, günümüzde pek çok farklı model ve türe sahip olabilmektedir. Tesbih çeşitleri genellikle üretildiği malzeme, kullanım amacı ve boncuk adedine göre değişiklik gösterirken, 33’lü, 99’lu, 1000’li, plastik, kehribar, cam, fildişi ya da inci tesbihler, günümüzde en sık rastladığımız tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır.

Cam Tesbih Nedir?

Cam tesbih, adından da anlaşılacağı üzere camın işlenmesi ve kristal şekline getirilmesi ile elde edilen tesbih modellerinden biridir. Renkli camlardan elde edilen bu tesbihler daha çok hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak ideal bir tercih olabilmektedir. Üstelik tercihe göre toplu olarak da satın alabilmenin mümkün olduğu cam tesbih modelleri, birbirinden şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olması ile dikkat çekmektedir.

Birbirinden Farklı Renkli Cam Tesbih Modelleri!

Birbirinden Farklı Renkli Cam Tesbih ModelleriCam tesbih modelleri, 33’lü ve 99’lu olarak tasarlanmaktadır. Pek çok farklı renk alternatifine sahip olan bu tesbih, hem namazlardan sonra, hem de günlük kullanıma uygun olabilmektedir. Yeşil, mavi, sarı, beyaz, pembe, mor, krem ve karışık renk alternatiflerini bulabilmenin mümkün olduğu bu tesbihler, yanı zamanda çeşitli modellerdeki aksesuarları ve zincir süslemeleri ile de dikkat çekmektedir.

Günümüzde birbirinden farklı renk ve desenlerde olan cam tesbih modelleri, Müslümanların birbirlerine sunabileceği ideal hediyelik tesbih modelleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda erkekler için şık bir aksesuar olarak da kullanılabilen bu tesbihler, fiyat bakımından da oldukça uygundur. Dolayısıyla her zevkin yanı sıra her bütçeye de hitap edebilmektedir.

Cam Tesbihler İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam.com, uzun zamandır müşterilerine dini hediyelik eşyalar, hac malzemeleri ve bu gibi ürünler ile hizmet veren bir kuruluş olarak bilinmektedir. Her türlü hediyelik eşyayı bünyesinde barındıran Hedisam, birbirinden şık ve kullanışlı tesbih modellerini de alıcılarına sunmaktadır. Cam tesbih modelleri de bu tesbihlerden biridir.

Hedisam bünyesinde yer alan cam tesbih modelleri şık bir tesbih olarak kullanılabilirken, insanlar için ideal bir armağan da olabilmektedir. Sizlerde Hedisam bünyesindeki tesbihleri görebilmek ve Cam tesbih fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir