Blog

Birbirinden Harika Çift Renkli Ferace Modelleri!

Birbirinden harika cift renkli ferace modelleri

Ferace, tesettürlü kadınların dışarıya çıkarken giymiş oldukları arkası bol, kolları ve boyu uzun, yakasız, pardesüye benzeyen bir dış giyim kıyafeti olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda Osmanlı’da dervişlerin giymiş olduğu bir tür hırka olarak da bilinen ferace, Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiştir.

Günümüzde pek çok tesettürlü kadın, özellikle de yaz aylarında ferace kullanmaktadır. Bunun nedeni ise hem kullanışının rahat olması, hem ince ve serin tutan bir yapıya sahip olması, hem de tesettürün gerekliliklerini yerine getirebilme konusunda oldukça faydalı olmasıdır. Genellikle kadınların beğenisi çekebilmek adına günümüzde pek çok farklı model ve desenlerde üretilebilen bu tesettür giyim kıyafeti, çift renkli ferace modelleri ile de dikkat çekmektedir.

Birbirinden Harika Çift Renkli Ferace Modelleri

birbirinden harika cift renkli ferace modelleri 1Günümüzde her zevke hitap edebilecek onlarda ferace modeli bulabilmek mümkün olurken, çift renkli ferace modelleri bunlardan biridir. Hedisam bünyesinde de bulunan bu modellerde, ikinci renk genellikle süsleme amacıyla kullanılmaktadır.

Hedisam’ın bu modeldeki feracelerine bakılacak olursa; siyah taban üzerine yakadan aşağıya kadar inen ve kollarda da bulunan krem rengi detaylı bir model bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine kollarında kırmızı, bordo, haki gibi renkler kullanılan ferace modelleri de görülebilmektedir. Genellikle fermuarlı olan bu modeller, oldukça şık bir tasarıma sahip olması ve rahat kullanılabilir olması ile dikkat çekmektedir.

Bu Modeller Günlük Kullanıma İçin Oldukça İdealdir

Medine İpeğinden üretilen çift renkli ferace modelleri, günlük kullanımlar için oldukça ideal bir modeldir. Çarşıya, pazara, markete giderken, sokağa çıkarken hemen giyilebilecek olan bu feraceler, tasarımı sayesinde kullanıcısını bir hayli şık gösterebilmektedir. Ayrıca tesettürün gerekliliklerini taşıdığı için avantaj sağlayabilmektedir.

Diğer Ferace Modellerimizi Gördünüz mü?

Hedisam’ın ferace modelleri yalnızca çift renkli olanlarla sınırlı kalmazken, birbirinden farklı renk ve modellerde ferace modelleri bulunabilmektedir. Tesettür giyim konusunda kaliteli bir hizmet sunan Hedisam, tesettürlü bayanları düşünerek fermuarlı modellerden düğmeli modellere ve hatta kırmızı, bordo, haki, krem renklerine varana kadar pek çok model sunmaktadır. Üstelik Hedisam bünyesindeki ferace fiyatları da oldukça uygundur.

Sizlerce modellerimizi inceleyip ferace fiyatları hakkında bilgi edinmek dilediğiniz modeli sipariş etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir