Blog

2020 Sonbahar Ruj Modası!

9k=

Cıvıl cıvıl yaz aylarını geride bırakırken bayanların yüzleri düşmeye başladı. Kendilerinde yapmak istedikleri değişikliğe dudaklardan başlayan bayanlar çok şanslı. 2019 Sonbahar Ruj Modası değişikliğin tam kendisi. Sonbaharın en moda renkleri koyu kırmızı, borda ve mürdüm… Kırmızı ve borda ruj gelen soğuk havalarda güzel ve şık görünmenizi sağlayacaktır. Sadelik yine ön planda! Modanın en güzel yanı abartıdan uzak yapılan bir göz makyajının ardından allıklarla tamamlanan kahverengi rujların zarafeti.

Vazgeçilmezimiz yine kırmızı tabi ki. Ten renginize uygun seçilen bir kırmızı renkten sonra tüm dikkatleri üstünüze toplayabilirsiniz. Onun yanında mor ve tonları da 2020 Sonbahar Ruj Modasında karşımıza çıkıyor. Mürdüm rengi mor tonlarının en güzel rengi! Gösterişi ve farklılığı seviyorsanız bu renkler tam size göre. Biraz ışıltı ve nemlilik lazım tabi ki… Modanın içerisinde yer alan parlak tonlarıyla en yumuşak ruj çeşitleri dudaklarınızı hiç rahatsız etmeyecek. Renkleri sonbaharla uyumlu olmakla beraber tüm kadınlara çekicilik katmaktadır.

2019 sonbahar ruj modasi 1Doğru kullanıldığı sürece ruj en önemli parçasıdır tarzımızın. Gecenin güzelliğini üstünüze yansıtan rengi bu sezon pembe… Gecenin yanı sıra gündelik hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk. Kahverenginin tonlarını 2019 Sonbahar Ruj Modasında da unutmuyoruz. Rahatlıkla her kıyafetimize uydurabileceğimiz, her makyajla gidecek renk modası kahverengi. Sonbaharın derinliklerini dudaklarımıza yansıtıyor. Makyajı yaptıktan sonra asıl imzayı atan ruj seçiminizde hiç zorlanmayacağınız bir sezonda olduğunuzu unutmamalısınız. Kadının tamamlayıcısı olan makyaj artık daha fazla rövanşta. Doğru seçilen renklerle, doğru yapılan makyajla artık her renk çeşit ruja sahip olabiliyoruz. 2020 Sonbahar Ruj Modasında yine hiç zorlanmadan seçebileceğiniz tüm özenli renkler kaliteleriyle sunulmuştur. Yapmanız gereken ten renginize uygun renkleri doğru kullanmak. Çünkü ruj kadınların en çekici hali…

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir