Blog

Abanoz İşlemeli Deve Kemiği Tesbih Modeli ve Özellikleri!

9k=

Tesbih, oldukça eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve ibadet aracı olarak kullanılan bir materyaldir. Tesbih çeşitlerine göre 33’lü ya da 99’lu olarak üretilen ve pek çok farklı malzemeden elde edilen tesbihler, bazen özel işçilikler neticesinde ortaya çıkabilmektedir. Abanoz işlemeli deve kemiği tesbihler de, bu tesbih çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Abanoz İşlemeli Deve Kemiği Tesbihinin Özellikleri Nelerdir?

Abanoz İşlemeli Deve Kemiği tesbihi modeli usta işi olarak ince işçilikle üretilen tesbihlerden biridir. Özellikle tesbih tutkunları ve koleksiyonerlerin büyük ilgiyle tercih ettikleri bu modeller, özel tesbih kategorisinde değerlendirilmektedir.

Hem deve kemeğinin, hem de abanoz ağacının oldukça önemli ve değerli oluşu bu tesbihi de iki katı değerli kılarken, bu tesbih modeli sevdiğiniz kişiye ya da kişilere verilebilecek en güzel hediyelik tesbih türlerinden biridir. Üstelik piyasa ile karşılaştırıldığında, Hedisam bu modeli gayet makul bir ücret karşılığında alıcılarına sunmaktadır.

Neden Abanoz İşlemeli Deve Kemiği Tesbihi Almalısınız?

abanoz islemeli deve kemigi tesbih modeli ve ozellikleriAbanoz işlemeli deve kemiği tesbihi almak için onlarca neden gösterebilmek mümkündür. Öncelikle abanoz ağacının sert yapıdaki koyu renkli odunun oldukça güç bir şekilde işlenmesi ve insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle oldukça değerli olması, aynı şekilde deve kemiğinin de özel bir işçilik ile hazırlanarak her ikinin muhteşem bir tasarımda bir araya gelmesi, bu tesbihi almak için en önemli nedenler olarak gösterilebilmektedir. Bunun ile beraber Hedisam bünyesindeki indirimli fiyat olanağı, günümüzde verilebilecek en güzel hediye tesbih modellerinden biri olması, yine abanoz işlemeli deve kemiği tesbihi almak için birer neden olarak gösterilebilmektedir.

Abanoz İşlemeli Deve Kemiği Modelleri

Deve kemiği tesbihi gibi özel bir teşbihin, abanoz tesbihi gibi yine özel bir tesbih ile harmanlanmış ve ince ince işlenmiş bir tasarımı olarak karşımıza çıkan abanoz işlemeli deve kemiği tesbihi, görüp görebileceğiniz en güzel ve en şık tasarımlardan biridir. Oldukça değerli olan bu tesbih modelini satın almak isteyen müşterilerimizin sipariş vermesi yeterli olurken, hediyelik olarak satın alacak olan müşterilerimizin de bunu bildirmesi yeterlidir. Siparişiniz en kısa süre içerisinde, özenle hazırlanmış bir hediye paketi ile gönderilebilmektedir.

Ayrıca belirmek gerekir ki, özel bir hediyelik olarak tercihi uygun olan bu model, mevlüt hediyelikleri olarak uygun değildir. Bunun için diğer hediyelik teşbihlerimizi inceleyebilirsiniz.

Arpa Model Deve Kemiği

50,00 40,00
Arpa Model Deve Kemiği Tesbih ile Dikkat Çekeceksiniz! Deve Kemiği Tesbih, genellikle 33lü tesbih türü olarak hazırlanan ve günümüzün en

Deve Kemiği Arpa Tesbih

40,00
Sade ve Şık Deve Kemiği Arpa Tesbih Deve kemiği tesbih, oldukça değerli ve özel tesbih türlerinden biridir. Doğal nedenlerle yaşamını

İşlemeli Deve Kemiği

75,85 68,50
Kahverengi İşlemeli Deve Kemiği Tesbih Tesbihler, Müslümanların kıldıkları beş vakit namaz sonrasında ya da normal zamanlarda Allah’ı zikretmek ve ibadet

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir