Blog

Arkadaşınıza Hediye Alabileceğiniz Düşük Bütçeli Yüzük Modelleri!

Z

Yüzük, günümüzde pek çok insanın aksesuar olarak kullanmış olduğu, parmağa geçirilen bir tür metal halka olarak tanımlanmaktadır. Eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan yüzük, pek çok farklı metalden elde edilebilirken, günümüzde en sık rastladığımız modeller gümüş yüzük olarak bilinmektedir.

Günümüzde oldukça sık kullanılan yüzükler farklı model ve çeşitlerde olabilmektedir. Örneğin; dopal taşlı yüzükler, gümüş yüzükler, altın yüzükler, platin yüzükler, akik yüzükler, cam yüzükler, alyans, tektaş, beştaş, üçtaş, tamtur, yarımtur, işlemeli yüzüklerin her biri bir yüzük çeşidi olarak ifade edilmektedir. Bayanlara ve erkeklere özel olarak üretilen bu yüzükler, şık birer hediyelik yüzük olarak tercih edilebilmektedir.

Ucuz Yüzük Modelleri

İnsanların birbirlerine hediye alabilmek için tercih ettiği yüzükler genellikle ucuz yüzük modelleridir. Genellikle 925 ayar gümüşten yapılma yüzükler hem ucuz yüzük modelleri arasında yer alırken, hem de insanların sevdiklerini mutlu etmelerine yetecek nitelikte yüzükler olabilmektedir. Örneğin; kadınlar için tercih edilebilecek olan yüzükler tamtur, yarımtur, taşlı ve otantik yüzükler olabilmektedir. Bunun yanı sıra üçtaş, beştaş, tektaş gibi yüzükler özel bir anlam ifade ettiğinden söz, nişan, evlilik teklifi gibi durumlarda tercih edilecek ideal yüzükler arasında yer alırken, diğer özel günler ya da anlarda ise daha farklı modeller tercih edilebilmektedir.

Hediyelik Yüzük Modelleri

Arkadaşınıza Hediye Alabileceğiniz Düşük Bütçeli Yüzük ModelleriHediyelik yüzük modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Hedisam bünyesinde de bulabilmenin mümkün olduğu bu modeller, kadınlar için ayrı, erkekler için ayrıdır. Özellikle ucuz erkek yüzüğü arayışında olan bayanlar, arkadaşlarına verebilecekleri birbirinden şık yüzük modellerini yine Hedisam’da bulabilmektedir.

Ucuz erkek yüzüğü modellerine bakılacak olursa; bu yüzükler genellikle doğal taşlarla ve işlemelerle üretilen modellerden meydana gelmektedir. Örneğin; Osmanlı formda yeşil taşlı yüzük, Ay ve Yıldız kabartmalı yüzük, akik taşlı yüzük, erkeklere özel alyanslar ve bu gibi otantik yüzük modelleri, tercih edilebilecek en ideal ve göz alıcı tasarıma sahip yüzükler olarak gösterilebilmektedir.

Birbirinden Şık Yüzükler Hedisam’da!

Müşterilerine hediyelik eşya alanında uzun zamandır hizmet veren Hedisam, birbirinden şık ve gösterişli ucuz erkek yüzüğü ve kadın yüzüğü modellerini alıcılarına sunmaktadır. Sizlerde dilediğiniz her türlü yüzük modeli için Hedisam’ı ziyaret edebilir, arkadaşınıza verebileceğiniz şık bir yüzük modelini bulabilirsiniz.

Akik Taş Yüzük 50 Adet

152,50 136,75
DOĞAL AKİK TAŞI YÜZÜĞÜ Kırmızı renktir. Bedenler karışık gelecektir. Hacıve Umre vazifesiz sonrasında misafirlerinize verebileceğiniz güzel bir üründür. Toplu alımlar

Erkek Kaşlı Yüzük 12 Adet

31,75 28,60
Erkek Kaşlı Yüzük 12 Adet Erkeklerde takı olarak kullanılan yüzük modellerinden biri kaşlı yüzüklerdir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hediye

Erkek Tuğralı Yüzük 50 Adet

43,30 39,10
Erkek Tuğralı Yüzük 50 Adet Osmanlı döneminden kalma tasarımlar ve tarihi ögeler Türk erkeklerinin tercihi olmaktadır. Tuğra da bu ögelerin

Kare Taşlı Gümüş Yüzük

177,70
925 AYAR GÜMÜŞ YÜZÜK ÜZERİNDEKİ TAŞ DOĞALTAŞTIR. BU ÜRÜN 14.40 GRAM GELMEKTEDİR 21 NUMARADIR

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir