Blog

Ayarlanabilir Rahle Kullanmanın 4 Avantajı!

9k=

Rahle, Müslümanların başta Kur’anı Kerim olmak üzere kutsal ve önemli kitapları üzerine koyarak okudukları bir araçtır. Kur’anı Kerime hürmet etmek amacıyla kullanılan rahleler, en önemli cami malzemeleri arasında yer almaktadır.

Günümüzde birbirinden farklı pek çok rahle modelleri bulabilmek mümkündür. Ayarlanabilir rahleler de bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ve bunun gibi modellerle üretilen rahleler, her camide bulunması gereklidir. Özellikle de imam ya da hutbe okuyan kişiler için gerekli olan ayarlanabilir rahleler, kullanıcısına pek çok avantaj sağlayabilmektedir.

Ayarlanabilir Rahle Kullanmanın 4 Avantajı!

ayarlanabilir rahle kullanmanin 4 avantaji 1Cami malzemeleri arasında oldukça dikkat çeken ve gerekli olan ayarlanabilir rahle, daha çok imamların ve camide görevli olan diğer kişilerin kullanımı için tasarlanmış olan rahle çeşitlerinden biridir. Kullanıcısına pek çok fayda ve avantaj sağlayan bu rahle, kullanıcısının boyuna göre uzatılabilmek ye da kısaltılabilmekte, genellikle önemli ağaçların işlenmesi ile elde edildiğinden sağlıklı bir kullanım imkanı sunmakta ve tercihe göre ayakta ya da oturarak kullanım olanağı sunmaktadır.

  • İnsanların Boyuna Göre Ayarlanabilir Olması

Ayarlanabilir rahle avantajlarından biri de insanların bu rahleleri boyuna göre ayarlayabilmesidir. Kısa boylu olanlar kendilerine göre rahlenin ayarını düşürebilirken, uzun boylu olanlar ise kendi boyuna göre yükseltebilmektedir. Bu sayede kolay bir kullanım imkanı tanınmaktadır.

  • Ahşap Gibi Sağlıklı Malzemelerden Üretilmiş Olması

Ayarlanabilir rahleler genellikle ahşap ve hatta ceviz, meşe, abanoz, ıhlamur gibi sağlıklı ve sağlam ağaçların gövdelerinden elde edilmektedir. Dolayısıyla plastik türevi malzemelere kıyasla daha sağlıklı olabilmektedir.

  • Tercihe Göre Oturarak Ya da Ayakta İken Kullanılabilir Olması

Özellikle de özel programlarda gerekli olan ayarlanabilir rahleler, imamların ya da hutbe okuyan kişilerin kullanacağı esnada ayakta ya da oturur pozisyonda ayarlanabilmektedir.

  • Oyma Sanatı ile Şık Bir Tasarıma Sahip Olması

Öte yandan bu rahlelerin bir diğer avantajı da şık bir tasarıma sahip olmasıdır. Bu sayede Kur’anı Kerim ve bunun gibi kutsal kabul edilen kitaplara yakışır şekilde olabilmektedir.

 (Asansörlü) Ayarlanabilir Rahle Modellerimizi Gördünüz mü?

Ayarlanabilir rahleleri Hedisam bünyesinde de bulabilmek mümkündür. Üstelik birinci sınıf malzeme ve işçilikle elde edilen bu rahleler, aynı zamanda asansörlü rahle olarak da bilinmektedir.

Ayrıca Hedisam.com, ayarlanabilir rahlelerin yanı sıra diğer pek çok rahleleri ile de hizmet verebilmektedir. Oldukça uygun rahle fiyatlarına sahip olan Hedisam, ülkenin her noktasındaki müşterisine ürün temini sağlayabilmektedir.

Oyma Desen Ihlamur Rahle 19 x 55 cm

100,00 85,00
Evlerinize Manevi Bir Değer Katacak Oyma Desen Ihlamur Rahle 19×55 cm! Rahle, üzerinde yazı yazılan ya da Kur’anı Kerim gibi

Plastik Masaüstü Rahle 10 Adet

173,50 130,45
İhtiyaç Duyulan Her Alan İçin Uygun Fiyatlarda Plastik Masaüstü Rahle 10 Adet! Rahle, insanların kitap okumak, yazı yazmak ya da

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir