Blog

Babalara Tesbih Yakışır!

2Q==

Kıymetli bir eşya olarak özellikle babalarımızın çok sevdiği, özenle kullandığı ve sabır içerisinde çektiği tesbih çeşitleri; onlara sunulacak en güzel hediyelerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Farklı renkler ve modellerdeki taşlar ile boncuklardan oluşan tesbihler, kaliteli malzeme yapısı sayesinde herhangi bir kopma veya bunun gibi problem çıkarmadan kullanım şansını sağlamaktadır.

Babalar için onların karakter yapılarına uygun, tarzını yansıtan ve her yerde kullanabileceği rahat seçenekler içerisinde güzel bir tercih gerçekleştirilebilir. Boş zamanlarında ya da işe gittiği zaman, arkadaşlarıyla beraberken, hatta namaz kıldıktan sonra da bu ürünler babalarınıza daha huzurlu ve sakin bir ortam yaratacak. Bütün bu değişik model yapısındaki ürünleri babalar günü adına da onlara hediye olarak verebilir, onları ne kadar sevdiğinizi bu özel hediye ile gösterme şansını elde edebilirsiniz.

Birbirinden Değişik Tesbihler

babalara tesbih yakisir 1Birçok değişik malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan harika tesbihmodelleri, babalarınızın oldukça hoşuna gidecek. Bunlar içerisinde oltu taşı, deve kemiği; kehribar, sıkma kehribar bir akik taşı gibi değişik malzemelerden oluşmuş şekilde uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu bağlamda birçok değişik rengi ve görünümü altında özel bir işçilik ile hazırlanmış ürünler, babanıza en güzel hediyelerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca şık ve estetik görünümleri sayesinde, farklı zamanlarda değişik amaçlar adına her daim kullanılabilir. Modeller arasında zeytin ağacı çeşitleri, çift renkli ateş sıkma kehribar modelleri; ağır işlemeli Erzurum oltu taşı çeşitleri, usta işi ya da damla kehribar ile birlikte arpa sıkma gibi daha akla gelmeyecek birçok değişik model içerisinde keyifli bir şekilde tercih gerçekleştirilebilir.

Babalar Günü İçin En Güzel Hediye

Babanıza hem özel hem de manevi açıdan sunabileceğiniz en güzel hediyelerden biri olarak ön plana çıkan tesbihler, site bünyesinde farklı modeller altında özel bir işçilik eşliğinde sunulmuş durumdadır. Özellikle babalar günü adına sürekli kullanabilecekleri bu ürünler sayesinde, babanız size her daim minnet kalacak. Tamamen ele oturan ve kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış bu ürünler, kişisel özellikleri bağlı kalınarak seçim şansını sağlamaktadır.

33lü Tesbih

6,55
Arpa Kesim 33lü Tesbih 33lü tesbihler, Müslümanların ibadet etmek amacıyla kullanmış oldukları ve toplamda 33 adet boncuğun bir ipe dizilmesi

33lü Tesbih

6,55
Bordo Rengiyle Dikkat Çeken 33lü Tesbih 33lü tesbihler, adından da anlaşılacağı üzere 33 adet boncuğun yan yana dizilmesiyle elde edilmekte

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir