Blog

Besmele Şerif Yazılı Tablo Modelleri!

Z

Dini tablolar, genellikle ev dekorasyonuna manevi bir hava kazandırmak amacıyla tercih edilen dini ev aksesuarlarından biridir. İnsanların uzun yıllardır evlerinde, iş yerlerinde, ofislerinde ve bunun gibi yerlerde sergilemiş oldukları dini tablolar, bulunduğu ortamın havasına manevi bir hava katmaktadır.

Dini tablolar günümüzde oldukça geniş bir model yelpazesine sahip olurken, bunlardan bazıları; Ayetül Kürsü, Nazar Ayeti, Bereket Duası, Esmaül Hüsna, Arapça Harfler ve Besmele Şerif yazılı tablolardır.

En Güzel Besmele Şerif Tablo Modelleri

besmele serif yazili tablo modelleriGünümüzde dini hediyelik tablo olarak en çok tercih edilen modellerden Besmele Şerif yazılı tablo, birbirinden şık ve gösterişli modellere sahiptir. Hedisam tarafından alıcılarına sunulan bu modeller, çoğu zaman ev, oda ya da bunun gibi yerlerin girişinde kapı üstü besmele tablo olarak kullanılmaktadır.

Hedisam’ın besmele tablo modellerine bakılacak olursa; altın yaldızlı ve gümüş renginde tablolar dikkat çekmektedir. Polyester malzemeden elde edilen ve herhangi bir kanserojen madde içermeyen bu tablolar, farklı ebatlarda bulunabilmektedir. En güzel Besmele Şerif yazılı tablo ya da hediyelik tablo modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dini Hediyelik Tablo Modelleri

Hedisam tarafından müşterilerine sunulan ve en ideal dini hediyelik tablo olarak tercih edilen tablolar yalnızca Besmele Şerif yazılı olan modellerle sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanı sıra Osmanlı arması, sancağı ve turası bulunan tablolar, Allah (cc.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı tablolar, Ayetli ya da dualı tablolar, dini hediyelik tablo alternatiflerinden yalnızca bazılarıdır.

Hedisam bünyesinde her renk, model, ebat ve fiyatlarda bulabilmenin mümkün olduğu bu tablolar, hem sizin, hem de sevdiklerinizin evini süslerken, aynı zamanda bulunduğu ortama koruyucu bir etki yaymakta ve manevi bir hava oluşturmaktadır.

Diğer Dini Hediyelik Eşyalarımızı Gördünüz Mü?

Tablolar haricinde Esmaül Hüsna ya da Allah ve Muhammed yazılı biblolar, masa ya da duvar saatleri, en özel tesbihler, takkeler, yazmalar, feraceler ve bunun gibi pek çok eşya, dini hediyelik eşya olarak değerlendirilmektedir. Her birine Hedisam bünyesinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu dini hediyelik eşyalar, Müslümanların birbirine verebileceği en ideal hediyelikler arasında yer almaktadır.

Sizlerde sevdiklerinize anlamlı ve manevi değeri yüksek hediyeler almak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayetli Tablo 80 x 150 cm

2620,00 1900,00
Ürün İçeriği: Ayetli Çerçeve Ürünlerimiz Polyester Malzemeden Üretilmektedir Kanserojen Ve Sağlığa Zararlı Herhangi Bir Malzeme İçermez. Arka Kısımda Askı Yeri

Besmele Şerif 43 x 71 cm

289,00
Ürün Kodu 0854 Kategori Kodu CA-0637 Ürün Kategorisi Ayetli Çerçeveler Ebat 48 x 76 cm Ürün boyutu 48 x 76
-20%
Z
Beyaz-Sarı
Sarı
Kapat

Nazar Ayeti 18 x 20 cm

50,00 40,00
Nazar Ayeti Tablo Nazardan korunmak isTüyün kişiler nazar ayetlerine ilgi duyarlar. Evlerinde de bulundurdukları bu ayetler, sizi nazardan korumasına inandığınız

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir