Blog

Birbirinden Farklı Renkli Cam Yüzük Modelleri!

9k=

Yüzükler, kadın ya erkek pek çok insanın aksesuar olarak kullandığı ya da evlilik, nişan gibi önemli anlamlar ifade eden bir simge olarak kullanılmaktadır. Yüzükler günümüzde pek çok farklı malzemeden elde edilirken, cam yüzükler de, camın belirli bir ısıya maruz bırakma yöntemiyle işlenmesi sayesinde elde edilmektedir. Oldukça ağır işçilikli cam yüzük modelleri ise en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Neden Cam Yüzük Almalısınız? İşte 5 Neden!

birbirinden farkli renkli cam yuzuk modelleriCam yüzük modelleri, usta işçilik gerektiren, oldukça şık ve modern yüzüklerdir. Giyimine, takı – tasarımına dikkat edenler için ideal bir hediyelik yüzük olarak değerlendirilen cam yüzükler, pek çok farklı renk seçenekleri ile alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik Hedisam bünyesine toplu olarak alım yapabilme imkanı sağlanmakta ve müşterilere memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

  • Parlak Görünümü ile Dikkat Çeker

Gümüş yüzük modellerinden sonra canlı ve parlak görünümleri ile dikkat çeken cam yüzük modelleri, günümüzde pek çok insanın tercihleri arasında yer almaktadır. Parmağa takıldığında insanların gözüne çarpan ve hoş bir alyans edasına sahip olan bu modeller, ilgi çekici bir aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

  • Pek Çok Renk Alternatifine Sahiptir

Hedisam tarafından renkli yüzük modelleri olarak alıcılarına sunulan cam yüzük modelleri, beyaz, siyah, pembe, sarı, yeşil, kırmızı, bordo, haki, bebe mavisi, lacivert ve bu gibi renklerin farklı tonlarında bulunabilmektedir. Dolayısıyla kullanıcısına cıvıl cıvıl bir hava katmakta ve her kıyafete uygun renklerde kullanılabilmektedir.

  • Hediyelik Olarak Tercih Edilebilir

Hac ve umre ziyaretini yaptıktan sonra memleketine dönen ya da mevlüt okutmak isteyen Müslümanların misafirlerine sunabileceği ideal hediyelik yüzük modellerinden biri de cam yüzüklerdir. Bu doğrultuda bir pakette 50 adet olarak alıcılarına sunulan bu yüzükler, farklı bedenlerde ve renkler bir kutu olarak gönderilmektedir.

  • Uygun Fiyatlıdır

Cam yüzük modellerinin uygun fiyatlı oluşu, özellikle hediyelik olarak alınmasına bir neden olarak gösterilebilmektedir. Örneğin; Hedisam’ın 50 adet olarak hazırlamış olduğu paket oldukça uygun fiyatlarla alıcılarına sunulurken, tekli alımlara kıyasla daha ucuza mal olabilmektedir.

  • Her Zevke Hitap Eder

Cam yüzük modellerinin tercih edilmesi için bir neden de her zevke hitap ediyor olmasıdır. Hediye olarak sunulduğunda dahi beğeni toplayabilecek bir modeldir.

Bayan Kaşlı Yüzük

37,00
BAYAN KAŞLI YÜZÜK

Cam Yüzük 50 Adet

31,75 28,60
Cam Yüzük 50 Adet Yüzükler erkek ve Kadınların tercih ettikleri takı ürünlerinden bir tanesidir. Gümüş, altın, çelik gibi çeşitlerin Yünında

Fantazi Kadın Yüzük 24 Adet

110,50
Fantazi Bayan Yüzük (24 adet)

Motifli Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

165,10
925 AYAR GÜMÜŞ YÜZÜK ÜZERİNDEKİ TAŞ DOĞALTAŞTIR. BU ÜRÜN 13.50 GRAM GELMEKTEDİR 26 NUMARADIR

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir