Blog

Çorap Mest Modelleri!

9k=

Mest gelişen ve sanayileşen üretim sayesinde birçok model ve çeşitle Müslümanlara hizmet etmeye devam eden islami bir üründür. En yeni Mest çeşitleri arasında çorap mest en çok tercih edilen modellerdendir.

Rahatlığı, kolay kullanımı, şık stili, hava akışını sağlaması ve ayağı kavraması gibi üstün özellikleri sayesinde çorap mest modelleri beğenilerek tercih edilmektedir.

corap mest modelleriÇorap mest modelleri arasında termal mestlerde çokça beğenilip rağbet edilen mestlerden sayılabilir. Termal çorap mest modelleri aynı zamanda romatizma gibi hastalıkları olanlar içinde hem rahatça abdest alacakları hem de sağlıklarını koruyabilecekleri çorap mest çeşitlerindendir.

Çorap mestler elastik bir yapıya sahiptirler aynı çorap gibi rahatlıkla giyilmektedir. Bu elastik yapısı sayesinde ayağı kavrar ve namaz da kolaylıkla rüku, secde gibi rükunların yapılmasını sağlar.

Ayrıca çorap kadar olmamakla birlikte diğer deri mestlere göre daha ince yapıya sahip olan çorap mestler kendi ayak numarasında ki istenilen modelde ayakkabı ile kullanılabilir. Bu özelliği en çokta hem ibadetine hem de şıklığına önem veren bayanların işine yaramıştır.

Tek siyah renge bağlı kalınmayan çorap mest imalatında gri, bej, kahverengi, lacivert gibi birçok renge yer verilir. Çorap mest kadın, erkek ve her kesimden Müslümanın ayağına olması için tüm numaralar Hedisam.com’da bulunmaktadır. Her türlü mest çeşidini uygun fiyata bulabileceğiniz Hedisam.com online alışveriş mağazasından güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Astarlı Keçi Derisi Mest

43,30 30,00
Koyun derisi mest Keçi derisinden imal edilmiştir. Diğer derilere göre daha uzun ömürlüdür. Fermuarlıdır. İçi miflonludur.  

Eshel Çorap Mest

160,00161,00
Eshel Mest Çorap 1- Eshel Mest’ler Abdest almanın kolay olmadığı ortamlarda imdadınıza yetişir. 2- Büyük numara ayakkabı gerektirmez. 3- Ayak sağlığınız korur. 4- İçine

Lastikli Deri Mest

30,0040,00
Koyun derisi mest Keçi derisinden imal edilmiştir. Diğer derilere göre daha uzun ömürlüdür. Fermuarlıdır. İçi miflonludur.  

Termal Mest

32,80
Termal mest Çorap kaliteli özel neopren kumaştan imal edilmiştir. Termal mest Türkiye’de üretilmiş olup gönül rahatlığı ile hemen kullanabilirsiniz. Mest

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir