Blog

Dekoratif Meyvelik Modelleri!

Z

Sevdiklerimize hediye vermek bizim en büyük mutluluğumuzdur. Fakat unutmamalıyız ki kimi zaman kendimize de hediye vermeliyiz. Bu nedenle kendimize ve sevdiklerimize verebileceğimiz en şık hediye seçeneklerinden biri ev dekorasyon ürünleridir.

Fakat bugün sizlere evinizin dekorasyonu ile muhteşem bir uyum içerisinde olabilecek ve şıklığı ile görün herkesi kendine hayran bırakacak aynı zamanda oldukça kullanışlı olan meyveliklerden bahsedeceğiz. Hepimiz eve girdiğimizde ya da akşam yemeğinden sonra hem sağlığımız hem de ağız tadımızı güzelleştirmek için meyve yemeyi tercih ederiz. Fakat çoğu zaman meyveler gözümüzün önünde olmadığından dolayı meyve yemeyi unuturuz. Bu nedenle sizlere yemek istediğiniz meyveleri her zaman gözünüzün önünde tutabileceğiniz ve evinizin her köşesinde dekorasyonu bozmasından korkmadan kullanabileceğiniz meyvelikleri sunuyoruz.

Dekoratif Meyvelikler

dekoratif meyvelik modelleri 1Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi kişiler çoğu zaman evin dekorasyonunu bozmasından korkarak meyvelik almak konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bu nedenle sizlere bu yazımızda her dekorasyon için tamamlayıcı nitelikte olacak meyvelikleri sunuyoruz.

Cam Meyvelik Modelleri

Asil görünümü ile evinize adeta bir saray verebilecek olan cam meyvelik modelleri oldukça tercih edilmektedir. Hem temizlenmesi açısından kolay olması hem de görsel olarak kişileri hayran bırakması ile salon köşelerini en güzel şekilde süslemektedir. Etrafındaki altın rengi üzüm motifleri ile kendinizi adeta Ege’nin en huzurlu üzüm bağlarında hissedeceksiniz. Cam meyvelik modellerinin, cam kısmının ince olmaması da kişilere kullanım kolaylığı vermektedir. Bu nedenle düşürdüğünüzde tuz buz olmaması ile gönül rahatlığıyla kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Katlı Meyvelik Modelleri

Sizlere sunacağımız bir başka meyvelik önerisi ise katlı meyvelik. Misafirlerinize en güzel şekilde meyve sunumu yapabilmeniz için tasarlanmış olan katlı meyvelik seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Üzerinde bulunan taşları ve tabanında bulunan aynası ile evinize şıklık katarak, dekorasyonunuzu da asil görünümü ile tamamlayacaktır. Aynı zamanda tutma kısmı sayesinde taşıma kolaylığı sağlamasının yanı sıra katlı olması ile de fazla yer kaplamamaktadır. İster kendi dekorasyonunuzu tamamlamak amacı ile alabileceğiniz katlı meyvelik modellerini aynı zamanda sevdiklerinize de gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Emin olun sevdikleriniz de bu ürünü en az sizin kadar beğenecek ve bu hediyeyi aldıklarına mutlu olacaklardır.

Gümüş Renk Meyvelık Telkarı

201,54 181,85
Gümüş Meyvelik Ürün Açıklaması Gümüş ürünler her zaman göz alıcı parlaklığı ile hayatımızda yer almıştır.  Çok şık tasarımlar olan gümüş

Kristalli Altın Meyvelik

661,75 629,20
Kristalli Altın Meyvelik Ürün Açıklaması Hepimiz eve girdiğimizde ya da akşam yemeğinden sonra hem sağlığımız hem de ağız tadımızı güzelleştirmek

Kristalli Eskitme Gümüş Meyvelik

636,55 605,05
Kristalli Eskitme Gümüş Meyvelik Ürün Açıklaması Sevdiklerimize hediye vermek bizim en büyük mutluluğumuzdur. Fakat unutmamalıyız ki kimi zaman kendimize de

Kristalli Eskitme Gümüş Meyvelik Küçük

239,65 228,10
Kristalli Eskitme Gümüş Meyvelik Sevdiklerimize hediye vermek bizim en büyük mutluluğumuzdur. Fakat unutmamalıyız ki kimi zaman kendimize de hediye vermeliyiz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir