Blog

Dini Biblo Saatler Hedisam’da!

2Q==

Biblolar, bir evin dekorasyonunu tamamlamak ya da dekorasyona farklı bir hava katmak amacıyla kullanılan aksesuarlardan biridir. Dini biblo saatler ise dini ev aksesuarları olarak kullanılmaktadır. Genellikle alçı ve benzeri malzemelerden heykel tarzında yapılan dini biblo saatler, her evde yer alması gereken bir aksesuar olarak değerlendirilmektedir.

En Güzel Dini Biblo Saatlerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Dini biblo saatler, genellikle dua, Ayet, Lafza-i Celal ya da Esmaül Hüsna gibi dini süslemelerle elde edilen biblo modelleridir. Hedisam bünyesindeki en güzel dini biblo saatleri ise her iki yanında Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazılı, ortasında yuvarlak bir saat bulunan modeller oluşturmaktadır. Dini aksesuarlar olarak değerlendirilen bu biblo modeller, her evde oldukça muhteşem bir havaya ve manevi bir huzura neden olabilmektedir.

Hedisam müşterilerine kesintisiz bir hizmet verebilmek amacıyla ülkenin her bir köşesine gönderim yapmaktadır. Sizlerde bu güzel dini biblo saatlere sahip olmak istiyorsanız, sipariş verebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Dini Biblo Modellerimizi Gördünüz Mü?

dini biblo saatler hedisamdaHedisam bünyesindeki dini aksesuarlar yalnızca biblo saatler ile sınırlı kalmazken, hepsi birbirinden şık ve göz alıcı biblo modellerini bulabilmek mümkündür. Örneğin; Esmaül Hüsna ya da Ayetül Kürsü yazılı farklı renklerde taşlı biblo modelleri, taşlı kaftan biblo modelleri, Allah yazılı hilal şeklinde biblo, kaftan şeklinde hazırlanmış Cevşen biblo, küçük Kabe-i Muazzama biblosu, 2’li kaftan biblo ve altın sarısı renginde mihrap biblo modelleri, Hedisam’ın en dikkat çeken dini süs eşyaları olarak gösterilebilmektedir.

Her evin dekorasyonuna ayak uydurabilecek ve her eve manevi bir hava kazandırabilecek biblo modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz siparişinizi site üzerinden oluşturabilir ya da bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Bibloları Ev Hediyesi Olarak Götürebilirsiniz!

Sevdiklerine ev hediyesi götürmek isteyenler için en ideal dini hediyelik eşya bulabilmek mümkündür. Dini tablo ve çerçeveler, biblolar, özel tesbihler ya da Kur’anı Kerimler bu hediyelik eşyalara birer örnek olarak gösterilebilmektedir. Özellikle de her evi süsleyen ve manevi bir değer katan bu dini biblolar, Hedisam’ın en ideal hediyelik eşyalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz takdirde bu hediyelik eşyaları hediye paketi olarak da temin edebilirsiniz. Sipariş oluşturabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

-7%
Z
Kapat

Ayetel Kürsi Küçük Kırmızı Taşlı Biblo

150,00 140,00
Küçük Kırmızı Taşlı Ayetel Kürsi Biblo Ürün Açıklaması Renk: Altın Ebatlar: 8×19 cm Ayetel Kürsi Biblo fiyatı ve çeşitleri ;

Ayetel Kürsi Küçük Mavi Taşlı Biblo

150,00 140,00
Küçük Mavi Taşlı Ayetel Kürsi Biblo Ürün Açıklaması Ölçüleri : 8 x 19 cm Hediyelik ürünler kategorisine en çok tercih edilen
-8%
Z
Beyaz
Gümüş
Kapat

Biblo Üçlü Saat

250,00 230,00
Ürün Kodu 1729 Ebat 19×29 Kategori KoduBB-0965 Hem Duvar Saati Hem Şık Bir Dekor! Hedisam olarak satışa sunduğumuz Biblo Üçlü
2Q==
Beyaz
Gümüş
Sarı
Kapat

Büyük Üçlü Set Saat

485,35
Büyük Üçlü Set Saat Ürün Açıklaması Hediye almak oldukça nazik ve ince bir davranıştır. Türk kültüründe de çokça yeri olan

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir