Blog

Diyabet Hastaları için Erkek Çorap Modelleri!

Z

Çorap, insanların günlük yaşamında sık sık kullanmış oldukları bir giysidir. Ayaklara giyilen bu giysi, pek çok farklı çorap çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Genellikle yün, pamuk ve polyester gibi ipliklerin dokunması ile elde edilen çoraplar, çeşitli tür ve modellere ayrılabilmektedir. Örneğin; soket çorap, tül çorap, havlu çorap, diz altı çorap, kilotlu çorap, opak çorap ya da tenis çorap, çorap modelleri ve türlerinden bazıları olarak gösterilebilmektedir. Diyabetik çoraplar da bu çeşitlerden biri olarak değerlendirilmektedir.

Diyabetik Çorap Nedir?

Diyabet Hastaları için Erkek Çorap Modelleri1Diyabet çorabı olarak da ifade edilen diyabetik çorap, şeker hastalarına özel olarak tasarlanan ve üretilen erkek çorap modellerinden biridir. Aynı zamanda kadınlara için de üretilen bu çoraplar, diğer çoraplardan farklı olarak bazı özelliklere sahiptir. Diyabet hastalarının ayakları bir hayli hassas olduğundan özel olarak tasarlanan bu çoraplar, kan dolaşımı bozukluklarının önüne geçerek yara oluşumlarını engellemesi ile dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra hastalara günlük yaşamında rahat bir kullanım sağlaması, hareket edebilmelerini kolaylaştırması ve ayakların rahat bir nefes almasını sağlaması amacıyla daha elastik bir özelliğe de sahiptir.

Kadın ve erkek çorap modelleri arasında önemli bir yere sahip olan diyabetik çorap, çoğunlukla pamuk ipliği ile üretilmektedir. Burun ve topuk takviyesi daha rahat hareket etmeyi sağlarken, hassas yapısıyla şeker hastaları için ideal bir çorap olabilmektedir.

Diyabet Hastaları İçin Erkek Çorap Modelleri

diyabet hastalarına özel olarak üretilen diyabetik çorapların birbirinden şık erkek modellerini bulabilmek mümkündür. Çoğunlukla düz ve tek renk modellerine rastlayabilmenin mümkün olduğu bu modellerde çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Üstelik çorap fiyatları olarak da oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu çoraplar, her bütçeye hitap edebilmektedir.

En Uygun Diyabetik Çoraplar Hedisam.com’da!

Hedisam.com, günümüzde birbirinden kaliteli çorapları ile çorap toptancısı olarak hizmet veren bir kuruluştur. Özellikle de şeker hastaları için bünyesinde bulundurduğu kaliteli diyabetik çorap modelleri ile dikkat çeken Hedisam, bu çoraplarda pek çok renk seçeneği sunmaktadır. Gri, beyaz, siyah, ve antrasit ve kahverengi gibi renklere sahip olan bu çorapları tekli olarak satın alabileceğiniz gibi 6’lı ya da 12 olarak da satın alabilirsiniz.

Sizlerde uygun çorap fiyatları ile toptan çorap satın alabilmek ve şık modelleri tercih edebilmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

-42%
2Q==
Gri
Kahverengi
Siyah
Açık Gri
Antrasit
Kapat

Blacksea Erkek Diyabetik Çorap

6,55145,15
Blacksea Erkek Diyabetik Çorap Şeker hastalarına özel olarak üretilen Blacksea Erkek Diyabetik Çorap sitemizde dikkat çeken ürünler arasında yer alır.
-65%
2Q==
Beyaz
Gri
Lacivert
Siyah
Kapat

Blacksea Erkek İnce Patik Çorap

2,3529,65
Blacksea Erkek İnce Patik Çorap Kalitenin Adı! Blacksea marka ürünlerden olan Erkek İnce Patik çorap adlı ürünümüz kısa erkek çorap
9k=
Gri
Krem
Açık Gri
Antrasit
Düz Gri
Kapat

Blacksea Erkek Mevsimlik Soket Çorap

5,005,50
Blacksea Erkek Mevsimlik Soket Çorap Mevsimlik erkek çorabı arayanların bu ihtiyacına karşılık veren Blacksea Erkek Mevsimlik Soket Çorap adlı ürünümüz
-64%
9k=
Gri
Kahverengi
Lacivert
Kapat

Torun Erkek Babet Çorap

3,4034,90
Erkek Babet Çorap Modelleri Hedisam’da! Kadınların olduğu gibi erkeklerin de tercihi olan babet çorap modelleri her çeşit ayakkabının içine giyilmesinden

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir