Blog

Doğal Taşlardan Oluşan Yüzük Modelleri!

Yüzükler, geçmişten günümüze kadar kullanılagelen ve pek çok insan için önemli bir yere sahip olan aksesuarlardandır. Bugün kullanılan onlarca farklı yüzük modeli bulunurken, en çok kullanılan alyans da bu modellerden biridir. Alyanslar birbirini seven iki insanın bağlılığını, birlikteliğini ve birbirine verdiği sözü simgeleyen bir yüzük türüdür. Doğal taş alyans da aynı anlamları ifade etmektedir. Bunun yanı sıra daha pek çok farklı yüzük türü ve modeli bulunurken, her biri özel tasarımlarla üretilmektedir.

Günümüzde doğal taş alyans modelleri özellikle erkekler tarafından büyük ilgiyle karşılanan yüzüklerdendir. Kadınlar için de farklı modelleri üretilen bu yüzükler, daha çok otantik tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

Kadınlar İçin Doğal Taş Yüzük Modelleri

Doğal taş yüzük modelleri kadınlar ve erkekler için farklı tasarımlar ve boyutlarla üretilmektedir. Genellikle gümüş yüzük olarak üretilen bu yüzükler, birbirinden farklı kabartmalara, doğal taşlara ve işlemelere sahip olması ile dikkat çekmektedir. Örneğin; kenarları küçük taşlarla süslenmiş ve üzerinde akik, lapis, turkuaz gibi doğal taşlar yer alan yüzükler, oldukça şık birer model olarak değerlendirilebilmektedir. Dolayısıyla kadınlar için verilebilecek ideal hediyelik yüzük modellerinden biri de doğal taşlı yüzükler olarak gösterilebilmektedir.

Erkekler İçin Doğal Taş Yüzük Modelleri

Erkekler için de üretilen birbirinden şık ve gösterişli doğal taşlı yüzük modelleri bulabilmek mümkündür. Özellikle yeşim, akik, turkuaz (firuze), zümrüt, oniks, sedef ve zirkon gibi taşları görebilmenin mümkün olduğu bu doğal taşlı yüzük modelleri, hemen hemen her erkeğin zevklerine hitap edebilmektedir.

Hedisam bünyesinde de bulabilmenin mümkün olduğu doğal taşlı yüzük modelleri erkekler için ideal birer hediyelik yüzük modelleri olarak değerlendirilebilmektedir. Üstelik oldukça kıymetli ve anlamlı birer yüzük olarak kullanılabilen bu yüzükler, fiyat bakımından da oldukça uygun olması ile bilinmektedir.

Doğal Taş Yüzük Modelleri İçin Hedisam’ı Ziyaret Edebilirsiniz!

Hedisam, birbirinden farklı gümüş yüzük modellerini hediyelik olarak sunan bir kuruluştur. Erkekler ve bayanlar için oldukça şık yüzük modellerini bünyesinde barındıran Hedisam, en uygun fiyatlar ile her zevke hitap eden onlarca farklı yüzüğü dilediğiniz adrese gönderebilmektedir.

Değer verdiğiniz insanlar için ideal bir yüzük modeli arıyorsanız Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz.

Akik Taş Yüzük 50 Adet

152,50 136,75
DOĞAL AKİK TAŞI YÜZÜĞÜ Kırmızı renktir. Bedenler karışık gelecektir. Hacıve Umre vazifesiz sonrasında misafirlerinize verebileceğiniz güzel bir üründür. Toplu alımlar

İşlemeli Yeşil Taşlı Gümüş Yüzük

184,00
925 AYAR GÜMÜŞ YÜZÜK ÜZERİNDEKİ TAŞ DOĞALTAŞTIR. BU ÜRÜN 14.70 GRAM GELMEKTEDİR 28 NUMARADIR

Özel Tasarım Doğal Taşlı Gümüş Yüzük

171,40
925 Ayar Taşlı Gümüş Yüzük Erkeklerin yüzük seçimi daha erkeksi ve sert duruşlu olmaktadır. Taşlı yapıdaki gümüş yüzükler, taşlarının görünüşü

Siyah Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

196,60
925 AYAR GÜMÜŞ YÜZÜK ÜZERİNDEKİ TAŞ DOĞALTAŞTIR. BU ÜRÜN 15.70 GRAM GELMEKTEDİR 30 NUMARADIR

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir