Blog

Doğaltaş Tesbih Çizilir mi?

Tesbihler, Müslümanların ibadet ederken kullandıkları bir araçtır. 99 ya da 33 adet tanenin bir ipe dizilmesi ile elde edilen bu tesbihler, çeşitli materyallerden elde edilebilmektedir. Doğaltaş tesbihler bugün oldukça önem verilen ve ilgi gösterilen tesbih çeşitlerinden biridir.

Doğaltaş tesbih modelleri hemen hemen her insanın zevklerine hitap edebilecek tasarımları ile dikkat çekmektedir. Oniks, akik, kuvars, firuze, mercan, oltu taşı ve bu gibi doğada kendiliğinden ortaya çıkan taşlardan elde edilen doğaltaş tesbihler, günümüzde insanların birbirine sunabileceği en anlamlı hediyelik tesbih modellerindendir. Farklı renklerde, modeller ve ebatlarda olan her bir taşın özellikleri de birbirinden farklıdır.

Doğaltaş Tesbih Çizilir mi?

Doğaltaş tesbihler oldukça değerli ve pahalı tesbihler olduğundan bu gibi tesbihler hakkında merak edilen pek çok soru bulunmaktadır. Örneğin; “Doğaltaş Tesbih Çizilir mi?” sorusunun yanıtı, en çok merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğaltaş tesbihler normal şartlarda kolay kolay çizilebilen ya da çizildiği belli olan teşbihlerden değildir. Ancak oniks, akik gibi daha düz ve desensiz olan doğaltaşların çizildiği görülebilmektedir. Elbette ki bu çizikler sahtelerinde olduğu üzere gözle görülebilecek nitelikte değildir.

Doğaltaş Tesbih Özellikleri Nelerdir?

Doğaltaş tesbih modelleri günümüzde onlarca farklı alternatife sahiptir. Her bir doğaltaş tesbihin farklı özellikleri bulunmaktadır. Ancak genel olarak bakıldığında insanları üzerindeki nazarı, stresi, kaygıyı toplaması, ruhsal açıdan rahatlatması, romatizma gibi sağlık sorunlarına iyi gelmesi olarak örneklendirilebilmektedir. Bunun yanı sıra bedene canlılık kazandırması, enerji vermesi, insana rahatlama hissi vermesi ve hatta bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi yok etmesi bu tesbihlerin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

En Güzel Doğaltaş Tesbih Modelleri Hedisam.com’da!

Doğaltaş tesbih modelleri bugün oldukça rağbet görürken, Hedisam bünyesinde de bulabilmenin mümkün olduğu bu tesbihler oldukça şık tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir. Üstelik piyasadaki en uygun tesbih fiyatlarını bulabileceğiniz Hedisam, her türlü hediyelik tesbihi de alıcılarına sunabilmektedir.

Doğaltaş tesbihler, Müslümanların bir sünnet olan hediyeleşmeyi gerçekleştirebilmesi açısından ideal bir tercih olurken, aynı zamanda hac, umre ya da mevlüt hediyelikleri olarak da satın alınabilmektedir. Ayrıca farklı teşbihlere de yine bu site üzerinden ulaşabilmek mümkün olurken, isteğe bağlı olarak toplu olarak da satın alınabilmektedir.

99lu Doğaltaş Tesbih

94,75 85,30
99’lu Doğaltaş Tesbih İle İbadetlerinizi Yerine Getirin Namaz tesbihleri, Müslümanların günlük olarak kıldıkları beş vakit namazlarının ardından ibadet etmek ve

99lu Doğaltaş Tesbih

94,75 85,30
99’lu Doğaltaş Tesbih İbadet Ederken Stresinizi Alacak! Namaz tesbihleri, Müslümanların günlük olarak yerine getirdikleri beş vakit namazın ardından Allah’ı zikretmek

Deve Kemiği Arpa Tesbih

40,00
Sade ve Şık Deve Kemiği Arpa Tesbih Deve kemiği tesbih, oldukça değerli ve özel tesbih türlerinden biridir. Doğal nedenlerle yaşamını

Kaplan Gözü Taşı Tesbih

38,05 35,00
Kaplan Gözü Taşı Tesbih ile İbadetlerinizi Yerine Getirin! 33lü tesbihler, Müslümanların günlük vazife ve ibadetlerini yerine getirmek üzere kullanmış oldukları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir