Blog

En Ucuz Tesbih Nereden Alabilirim?

Tesbihler, Müslümanlar için önemli ihtiyaçlardan biridir. Günlük beş vakit namaz ve nafile namazların ardından Allah’ı zikretmek, salavat getirmek için gerekli olan tesbihler, farklı türlerde olabilmektedir. 33’lü, 99’lu ve 1000’li tesbihler, tesbih çeşitleri olarak ifade edilmektedir. Bu türlerde birbirinden farklı pek çok model bulabilmek mümkün olurken, genellikle bu tesbihler farklı materyallerden elde edilmektedir.

Günümüzde en sık rastladığımız tesbih modellerinden bahsetmek gerekirse; gül kokulu tesbihler, kehribar tesbihler, katalin tesbihler, koç boynuzu tesbihler, deve kemiği tesbihler ve cam tesbihler tesbih modelleri arasında yer almaktadır.

Tesbih Modelleri Nelerdir?

Tesbih modelleri oldukça geniş bir alternatife sahiptir. Çeşitli materyallerin usta elinde işlenmesi ile elde edilen tesbihler, kehribardan plastiğe, inciden abanoza, kukadan fildişine varana kadar birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkündür. Bu gibi tesbih modelleri günümüzde insanların değer verdiği, sevdiği insanlara sunabilecek şık bir hediyelik tesbih olurken, aynı zamanda manevi anlamı ve değeri olan bir hediye de olabilmektedir.

En Ucuz Tesbih Nereden Alabilirim!

Günümüzde en ucuz tesbih fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Genellikle tesbih modelleri arasında her zevke ve bütçeye uygun tesbihler bulabilmek mümkündür. Bu tesbihlere bazı örnekler göstermek gerekirse; plastik tesbihler, katalin tesbihler, inci tesbihler ya da cam tesbihler en ucuz tesbih fiyatlarına sahip olan modellerdir.

Piyasadaki en uygun ve ucuz tesbihleri Hedisam bünyesinde bulabilmek mümkündür. Üstelik en ucuz kokulu tesbih de yine Hedisam’da bulunurken, aynı zamanda Hedisam’ın diğer pek çok tesbih modeli piyasadaki en uygun fiyatlar ile alıcılarına sunulmaktadır.

En Uygun Tesbihler İçin Hedisam’ı Ziyaret Edin!

Hedisam.com, piyasada en ucuz tesbih fiyatlarını sunan e – ticaret sitelerinden biridir. Uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren Hedisam, bütün tesbihlerin yanı sıra en ucuz kehribar tesbih modellerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Piyasadaki pek çok tesbih fiyatları ile kıyaslandığında hem kaliteli, hem de bu denli uygun tesbihleri Hedisam dışında diğer sitelerden bulabilmek pek de mümkün değildir. Üstelik hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak tercih edilen tesbihleri toplu bir şekilde satın alabilmek mümkün oılurken, bu sayede daha uygun koşullarda hediyelikler elde edebilmek mümkündür.

33lü Tesbih

6,55
33lü Tesbih Yuvarlak Model 33lü tesbihler, genellikle Müslümanların günlük vazifelerinde kullanmış oldukları, kolay taşınabilir ve kullanabilir özelliğe sahip olan tesbih

Cam Kesme Kristal Tesbih

15,00 12,50
Oldukça Şık Bir Cam Kesme Kristal Tesbih Namaz Tesbihleri, tarihi oldukça eski çağlara dayanan ve Müslümanların namazdan sonra Allah’ı zikretmek

Kehribar Sentetik 33Lü

75,85
Kehribar Sentetik 33Lü Tesbih İle Sevdiklerinizi Sevindirin! 33lü tesbihler, genellikle günlük kullanımlar için tercih edilen tesbih çeşitlerinden biridir. Toplamda 33

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir