Blog

En Zarif Hediyelik Saat Modelleri!

Z

Evlerimizin dekorasyonunda saatlerin çok büyük bir önemi vardır. Dekorasyonumuzu tamalarken her zaman tarzımıza uygun olan hoş ve şık saatlere ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle sevdiklerimize hiç düşünmeden ve kafa yormadan hediyelik saat modellerinden alabiliriz.
Günün her anını gösteren ve görüntüsü ile de göz zevkimizi arşa çıkaran hediyelik saat modelleri dekorasyonumuzun bir köşesinde göz kamaştırarak durmaktadır. Sevdiklerinizin sizi her dakika hatırlamasını ve anmasını istiyorsanız eğer alabileceğiniz en anlamlı armağanlar, hediyelik saat modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hediyelik Saat Modelleri

  • Dini Hediyelik Saat Modelleri

Üzerindeki ayet ile her bakıldığında huzur veren ve ibadetlerimizi bizlere hatırlatan hediyelik saat modelleri sevdiklerimize alabileceğimiz en anlamlı hediyeler arasında yerini almaktadır. Altın ve gümüş gibi farklı renk seçenekleri ile ayetli hediyelik saat modelleri her dekorasyona uygundur. Bununla birlikte biblo şeklindeki hediyelik saat modelleri de dekorasyonunuzda hem saat görevi görmek ile birlikte hem biblo olarak kullanılmakta ve hoş bir aksesuar olarak yerini almaktadır.

  • Manzaralı Hediyelik Saat Modelleri

Birbirinden güzel manzara görsellerini üzerlerinde bulunduran manzaralı hediyelik saat modelleri evinizin dekorasyonunda bulunduğunda her zaman cıvıl cıvıl bir ortamda yaşadığınızı hissedeceksiniz. Üzerindeki manzara ile içinizi ferahlatacak olan hediyelik saat modelleri sevdiklerinize ya da kendi evinizin dekorasyonu için gönül rahatlığı le alabileceğiniz aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca rengarenk halleri ile her ortama neşe verecek olan manzaralı hediyelik saat modelleri her dekorasyona kolaylıkla uyum sağlamakta ve her tarza da uygun olması ile dikkat çekmektedir.

  • Zarif Hediyelik Saat Modelleri

en zarif hediyelik saat modelleri 1Evinizin dekorasyonunda en zarif hali ile gözlerinizi kamaştıracak olan hediyelik saatler en çarpıcı aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Her tarz için gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek olan hediyelik saat modelleri ister sevdiklerinize hediye olarak ister kendi evinizin dekorasyonunu tamamlamak için alabilirsiniz.

En Zarif Hediyelik Saat Modellerini Nereden Alabilirim?

Şıklığı ile göz kamaştıran en zarif ve en kaliteli hediyelik saat fiyatları geniş ürün yelpazesi içerisinde model ve renk seçenekleri ile “hedisam.com” adresinde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

9k=
Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
Kapat

Ayetel Kursi Saat Taşlı 44×51 cm

205,00
Ayet-el Kürsi Saat İsmi Celil Ürün Açıklaması 44×51 cm Ürün İçeriği: Saat Ürünlerimiz Polyester Malzemeden Üretilmektedir Kanserojen Ve Sağlığa Zararlı
-8%
Z
Beyaz
Gümüş
Kapat

Biblo Üçlü Saat

250,00 230,00
Ürün Kodu 1729 Ebat 19×29 Kategori KoduBB-0965 Hem Duvar Saati Hem Şık Bir Dekor! Hedisam olarak satışa sunduğumuz Biblo Üçlü
2Q==
Beyaz
Gümüş
Sarı
Kapat

Büyük Üçlü Set Saat

485,35
Büyük Üçlü Set Saat Ürün Açıklaması Hediye almak oldukça nazik ve ince bir davranıştır. Türk kültüründe de çokça yeri olan
-17%
2Q==
Beyaz-Gümüş
Gümüş
Kapat

Oval Armalı Saat 32 x 37 cm

180,00 150,00
Ürün İçeriği: Armalı Saat Ürünlerimiz Polyester Malzemeden Üretilmektedir Kanserojen Ve Sağlığa Zararlı Herhangi Bir Malzeme İçermez. Arka Kısımda Askı Yeri

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir