Blog

Eşarplarınızı Kendin Alın, Abiye Modelleri Kendiniz Tasarlayın!

2019 Abiye eşarp modelleri özel davetler, nişan düğün gibi zamanlarda ön plana gelen ve tesettürlü kadınların tercih ettiği eşarp modelleridir.

Türban süslemesi olarak geçen ve kuaförlerde tesettürlü kadınların abiye eşarp modelleri yapan yerlerdir. Hatta bazı mekanlar sadece bu işi yapmaktadır. Oldukça da başarılı olduklarını söylemek gerekir. Çünkü abiye eşarp modellerinde o kadar güzel süslemeler yapılıyor ki neredeyse açık kadınlar türbana girmek ve bu modelleri kullanmak istiyorlar.

Tabi önemli olan, kadınların içinde olduğunu zaman çok gösterişli abiye eşarp hazırlatabilirsiniz. Onun haricinde genel bir ortama giriyorsanız çok da fazla gösterişli abiye eşarp modelleri önerilmez. Sebebine gelince türbanlı kadının bir ortamda çok da fazla dikkat çekmesinin doğru olmadığının söylenmesidir.

Kırmızı

Bendi Düz Renk Eşarp

25,45 13,50

Desenli Saçaklı Eşarp

25,45

Eşarplarınızı Kendin Alın, Abiye Modelleri Kendiniz Tasarlayın!

2019 abiye eşarp modellerinde ikili eşarp süslemeleri kullanıldığı gibi, eşarp takıları ile de türbanlar hazırlanıyor. Hatta bu anlamda hazır olan eşarplarda vardır. Her geçen gün eşarp modellerinde artışlar yaşanıyor. Bunun nedeni ise çeşitliliğin artırılması, kadınları mutlu etmektir.

Kuaför aramanıza bile gerek kalmadan evde kendiniz abiye eşarp modeli yapmanız mümkün olacaktır. Bu tarz abiye eşarp modellerini Hedisam’dan satın alabilir, evinizde kendiniz, istediğiniz gibi tüm tarzlarda abiyelik eşarplar yapabilirsiniz

Hedisam.com’dan tüm abiyelere gidecek eşarp modelleri bulunmaktadır. Birbirinde farklı ve renkli eşarp modelleri satın almak isteyenler Hedisam.com’dan sipariş verebilirler.

Bendi Çiçek Desenli Eşarp

21,25 13,50

Bendi Dalga Desenli Eşarp

21,25 13,50

Bendi Desenli Eşarp

21,25 13,50

Bendi Renkli Çiçek Desenli Eşarp

21,25 13,50

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir