Blog

Esma – Ül Hüsna Yazılı Tablo Modelleri!

Z

Dini tablolar, pek çok Müslümanın birbirine hediye etmek için tercih ettiği ya da evinin, iş yerinin ortamına manevi, bir hava katabilmek amacıyla satın aldığı tablo türlerinden biridir. Günümüzde pek çok renk, desen, model ve içeriğe sahip olan dini tablolar bulunurken, bu tablolardan biri de Esmaül Hüsna tablo modelleridir.

Esma – ül Hüsna Yazılı Tablo Modelleri

Müşterilerine her alanda dini hediyelik eşya hizmeti veren Hedisam, en güzel Esmaül Hüsna Tablo modellerini alıcılarına sunmaktadır.

Birbirinden şık ve kullanışlı tasarımlara sahip olan bu modellerde, altın varaklı çerçevelerden Ayetel Kürsi ile beraber yazılı olan Esmaül Hüsna modellerine varana kadar pek çok alternatif bulabilmek mümkündür. Çoğunlukla polyester malzemeden üretilen Esmaül Hüsna tablo modelleri, herhangi bir kanserojen bir madde içermemekte ve arka yüzeyinde duvar askısı aparatı bulunmaktadır. Üstelik özel kutusunda gönderilen bu tablolar, müşterinin talebine göre hediyelik tablo olarak hediye paketiyle de gönderilebilmektedir.

Diğer Dini Hediyelik Tablolar

esma ul husna yazili tablo modelleriHedisam, dini hediyelik tablo olarak yalnızca Esmaül Hüsna’lı tablolarını sunmazken, bunun yanı sıra Allah (c.c.) v Muhammed (s.a.v.) yazılı tablolar, Ayetel Kürsi, Bereket Duası, Nazar Ayetleri ve bunun gibi duaların yazılı olduğu tablolar, Vav, Elif gibi Arapça harflerle süslü tablolar, Hedisam’ın müşterilerine sunmuş olduğu hediyelik tabloların alternatif modellerindendir.

Bu tabloların boyutları genellikle modele göre değişiklik gösterirken, hemen hemen her boyutta bir tablo bulabilmek mümkündür. Çoğunlukla polyester malzemeden üretilen ve oldukça sağlam olan bu tablolar ideal bir hediyelik olarak kullanılabilmektedir. Üstelik Osmanlı arması, tuğrası ve bunun gibi simgeleri ile alakalı tabloları da bulabilmek mümkündür.

Dini Hediyelik Eşyalarımızı da Gördünüz Mü?

Dini hediyelik eşyalar, yalnızca tablolar ile sınırlı kalmamaktadır. Biblolar, çerçeveler, saatler ve bunun gibi aksesuarlar da, dini hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır.

Bu eşyalara birer örnek göstermek gerekirse; Allah ve Muhammed yazılı biblo ve saatler, ayaklı büyük boy dekoratif saatler, farklı modellerde duvar saatleri, Osmanlı Devlet armaları, Ayetel Kürsi yazılı taşlı biblolar, Hedisam’ın sunmuş olduğu hediyelik ürünlerdendir.

Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz zengin hediyelik eşya içeriğimize şahit olurken, bunlar arasında tercihlerde bulunabilmektedir.

-11%
Z
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
Kapat

Esma-ül Hüsna 29 x 33 cm

90,00 80,00
Ürün Kodu 0636 Ürün Barkodu 8699433206367 Kategori Kodu CA-0634 Ürün Kategorisi Ayetli Çerçeveler Ebat 29 x 33 cm   Ürün
-22%
2Q==
Kapat

Esmaül Hüsna 20 cm

19,15 14,95
Ürün boyutu 20 cm dir Ürünlerimiz Polyester Malzemeden Üretilmektedir Kanserojen Ve Sağlığa Zararlı Herhangi Bir Malzeme İçermez. Arka Kısımda Askı
-25%
Z
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
Kapat

Esmaül Hüsna 21 cm

40,00 30,00
Ürün boyutu 21 cm dir Ürünlerimiz Polyester Malzemeden Üretilmektedir Kanserojen Ve Sağlığa Zararlı Herhangi Bir Malzeme İçermez. Arka Kısımda Askı

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir