Blog

Esmerler için Makyaj Sırları ve Tüyoları

2Q==

Makyaj, bakıldığında, cildi kusursuz göstermek ve yüzün karakteristik güzelliğini ortaya çıkarmak amaçlı yapılan bir işlemdir. Saç rengine ve cilt tonuna göre yapılacak makyajın türünün değişiklik göstermesi gerekmektedir. Kumral veya sarışın bir kadının yapacağı makyajın esmer bir kişiye uygun olmadığı görülmektedir.

Esmerler için Makyaj Sırları ve Tüyoları

Esmerler için makyaj sırlarının başında renk seçimi gelmektedir. Koyu renk cilt ve saça sahip olan kadınların pembe rengi seçmesi yanlış olacaktır. Cildin solgun ve silik görünmesine neden olan bu renk yerine daha çok, vişneçürüğü veya kiremit renkleri kullanmayı tercih etmek gerekmektedir.

Esmerler Fondöten Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

esmerler icin makyaj sirlari ve tuyolari 1Makyajın olmazsa olmazı olarak görülen fondöten seçimi, makyaja taban oluşturan bir ürün olduğu için, en önemli hususlardan bir tanesidir. Fondöten seçiminde, yüz ve boyun bölgesini dikkate alarak, solgun görünümü engelleme adına, uygun tonlar seçilmelidir.

Göz Makyajı Nasıl Olmalı? Hangi Renkler Seçilmeli?

Esmerler için makyaj sırları denildiğinde gözleri unutmamak gerekir. Göz makyajında seçilebilecek renkler; yakut kırmızısı, amber kahvesi, çılgın mor, zümrüt yeşili, koyu kahverengi, koyu yeşil, koyu şarap rengi, koyu menekşe rengi gibi seçenekler değerlendirilmelidir. Seçim yapılırken göz rengine yakın renkleri göz makyajında kullanmamaya da dikkat etmek gerekmektedir. Yanaklar için ise şeftali tonlarında allıkların kullanılması akıllıca olacaktır.

Güzel bir görünüm elde etmek isteyenlere, uzmanların belirlediği, esmerler için makyaj sırları yardımcı olacaktır. Görünüş ve güzelliğin, gün içinde nasıl hissettiğinize bağlı olduğunu da unutmamak gerekmektedir.

XP Nudes 3-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 24,80
XP Nudes 3 Far Paletinde 12 farklı ton ile büyülenmemek elde değil. Hem koyu hem de açık renkleri bir arada

XP Nudes 4-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 14,45
XP Nudes 4 12 farklı tonu ile karşımıza çıkıyor. 12 farklı tonlu far paleti satın alarak her gün farklı göz

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir