Blog

Evinde Altın Detayları Olanlar için Sarı Zemzem Takımları!

Z

Zemzem takımları, günümüzde genellikle hacı ve hacı adaylarının misafirlerine zemzem suyu ikram ederken kullanmış oldukları bir tür bardak takımıdır. Küçük boyutlardaki bardaklardan ve sürahi ya da ibrikten meydana gelen bu takımlar, pek çok farklı modele sahip olabilmektedir. Sarı zemzem takımları da, bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sarı zemzem takımları, altın sarısı rengine sahip olan ve usta işçiliklerle, özel süslemelerle üretilen modellerdendir. Oldukça dikkat çekici bir renk ve tasarıma sahip olan bu modeller, misafirlere oldukça şık bir sunum yapabilme imkanı sunarken, aynı zamanda dünya üzerindeki en hayırlı su olan zemzem suyuna gerekli hürmeti göstermeyi sağlamaktadır. Üstelik sarı zemzem takımı fiyatlarının uygun oluşu da, bu takımları cazip kılmaktadır.

Sarı Zemzem Takımlarının Bakımı Nasıl Yapılır?

evinde altin detaylari olanlar icin sari zemzem takimlari 1Sarı zemzem takımlarının bakımı her ne kadar önem ve dikkat gerektirse de, bazı pratik yöntemler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin; nemli bir bez yardımı ile silmek, sirkeli su karışımının içerisinde bekletmek, limonlu tuz ile ovalamak ya da bulaşık makinasının parlatıcı gözüne elma sirkesi koyarak yıkamak, uygulanabilecek en pratik yöntemler arasında yer almaktadır.

Sarı Zemzem Takımı Almanız için 3 Neden!

Sarı zemzem takımı modellerini tercih edebilmek için pek çok neden bulunabilmektedir. Örneğin; fiyat bakımından uygun olması, pratik yöntemlerle kolayca temizlenebilmesi, şık tasarımlara sahip olması, uzun süre kullanılabilmesi, misafirlerin kendisini özel hissetmesini sağlaması, zemzem suyuna gerekli hürmeti göstermesi gibi özellikleri, bu takımları tercih edebilmek için neden olarak gösterilebilmektedir.

  • Sarı Zemzem Takımı Fiyatları Oldukça Uygundur

Sarı zemzem takımı fiyatları piyasaya kıyasla oldukça uygun olabilmektedir. Dolayısıyla her kesim tarafından kolaylıkla satın alınabilmektedir.

  • Şık Bir Tasarıma Sahip Olması

Sarı zemzem takımı modelleri birbirinden şık tasarımlara sahip olması ile dikkat çekmektedir. Bu sayede misafirlerinize kendisini özel hissetmesini sağlayabilmek ve zemzem suyuna gerekli hürmeti gösterebilmek açısından ideal bir tercih olacaktır.

  • Pratik Yöntemlerle Kolayca Temizlenebilir

Sarı zemzem takımlarının temizliği ve bakımları zor gibi görülse de, pratik yöntemler sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir.

En güzel zemzem takımı modellerini görebilmek ve fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

6 Kişilik Mırra Seti

174,22
Lüks Zemzem Takımı Ürün Açıklaması 1 Adet Tepsi 6 Adet Bardak (Porselenli) Kullanım: Temizliğini su ve temiz bez ile yapınız,

Altın Renkli Ayna Parçalı Lüks Zemzem Takımı

417,04 376,84
Altın Renkli Ayna Parçalı Lüks Zemzem Takımı Lüks Zemzem Takımı İçerik: 1 Adet Tepsi 1 Adet İbrik 6 Adet Bardak

Gümüş Taşlı Altın Renkli Lüks Zemzem Takımı

665,01 601,19
Gümüş Taşlı Altın Renkli Lüks Zemzem Takımı İçerik: 1 Adet Tepsi 1 Adet İbrik 6 Adet Bardak Kullanım: Temizliğini su

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir