Blog

Evinizin Havasını Değiştirecek Gümüş Zemzem Takımları!

2Q==

Zemzem takımları, yeryüzünün en hayırlı suyu olan zemzem suyunun ikramı için kullanılan bir tür su ya da bardak takımıdır. İbrik ya da sürahiye de sahip olan bu takım, genellikle misafirlere kusursuz bir ikram ve zemzem suyuna hürmet için kullanılmaktadır. Günümüzde birbirinden şık ve gösterişli onlarca farklı zemzem takımı modeli bulunurken, gümüş zemzem takımları da en çok dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır.

Gümüş Zemzem Takımı Kullanmanız için 4 Neden!

Gümüş zemzem takımları, adından da anlaşılacağı üzere değerli madenlerden gümüşün işlenmesi neticesinde elde edilen takımlardır. Genellikle 6 adet bardak ve bir adet ibrik ya da sürahiden meydana gelen bu takımlar, yüzlerce farklı modele sahip olabilmektedir. Örneğin; ağır işlemelere sahip olan gümüş zemzem takımı modelleri, renkli taşlar ya da beyaz taşlarla süslemeli olan modeller ve kadeh ya da küçük bardaklara sahip olan modeller, bugün hacıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Gümüş zemzem takımı modellerini kullanmak için onlarca neden gösterebilmek mümkündür. Kullanımının kolay, sunumunun şık oluşu, gümüş zemzem takımı fiyatlarının uygun oluşu ve daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması, bu takımları kullanmak için birer neden olarak gösterilebilmektedir.

Evinizin Havasını Değiştirecek Gümüş Zemzem Takımları

  • Kolay Kullanıma Sahiptir

Gümüş zemzem takımları, hacılara kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Yeri geldiğinde bulaşık makinasında da yıkanabilen bu takımlar, elde de yalnızca deterjanla kolayca yıkanabilmektedir.

  • Şık Bir Sunum İmkanı Sunar

Birbirinden özel işçiliklerle elde edilen gümüş zemzem takımları, oldukça şık bir sunum imkanı sağlayabilmektedir.

  • Uzun Ömürlü Bir Kullanıma Sahiptir

Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan gümüş zemzem takımları, uzun ömür bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

  • Her Zevke Hitap Edebilir

Oldukça fazla model seçeneklerine sahip olan gümüş zemzem takımları, her zevke hitap edebilecek niteliklere sahiptir.

Gümüş Zemzem Takımları

Hedisam.com bünyesinden bulabilmenin mümkün olduğu gümüş zemzem takımı modelleri, oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı oluşu ile dikkat çekmektedir. Gümüş zemzem takımı fiyatları piyasa kıyasla oldukça uygun olurken, her bütçenin kolaylıkla sahip olabileceği takımlar olarak satışa sunulmaktadır.

Hedisam’ın her türlü gümüş zemzem takımı modellerini görebilmek ve fiyat karşılaştırması yapabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gümüş Zemzem Takımı

178,75 169,30
Siyah Taşlı Gümüş Zemzem Takımı Ürün Açıklaması Zemzem suyu islam dininde çok önemli bir yere sahip olan kutsal bir sudur. 

Telkari Zemzem Takımı

157,75 149,35
Telkari Gümüş Zemzem Takımı Ürün gümüş kaplamadır. Kullanım talimatlarına uyulduğunda ürün paslanma, kararma yapmaz ve parlaklığı kaybolmaz. Nişan,düğün,ev hediyesi olabilecek

Zemzem Takımı Gümüş

154,60 147,25
Gümüş Zemzem Takımı Ürün Açıklaması Zemzem suyu islam kültüründe önemli bir yere sahiptir. Hz. İsmail için su arayan annesi topraktan

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir