Blog

Festival Sezonunda Yanınızda Olması Gereken Makyaj Malzemeleri

2Q==

Festivallerde bahar ve yaz sezonu ile uyumlu güzelliğiniz garanti altında olmalıdır. Çantanızda mutlaka birkaç makyaj malzemesi bulunmalıdır. Bu makyaj malzemeleri olabilecek tüm aksiliklerde sizi kurtaracaktır. Peki bu makyaj malzemeleri hangileridir?

BB Krem

Yazın gelişi ile birlikte fondötenlerin yerini BB kremler alıyor. BB kremler hem nem hem kapatıcılık hem de güneş koruması sağlaması ile yazın favori ürünlerimizden biri haline geliyor. Güneş ışığında yüzdeki ton farkları daha net görülüyor. Bunları yok etmenin en etkili yöntemi ise cilt renginize en uygun BB kremi satın almak ve günlük olarak uygulamak.

Makyaj Çıkarıcı Mendiller

Festivallerde her an ne olacağı belli olmadığından, makyaj çıkarıcı mendil ve ıslak bir mendil, yazın festivallerde ve her yerde çantamızın olmazsa olmazı olmalıdır. Makyaj çıkarıcı mendilleri yanınızdan eksik etmemelisiniz.

Maskaralar

Festival Sezonunda Yanınızda Olması Gereken Makyaj Malzemelerifestival sezonunda yaninizda olmasi gereken makyaj malzemeleriYazın sıcaklık ve harekete bağlı terleme makyajın akmasına neden olabilir. Makyaj malzemelerinizin, özellikle de maskaranızın waterproof (suya ve neme dayanıklı) olmasına özen göstermelisiniz. Aynı zamanda gün ışığında çok net belli olan maskara tercihlerinizi iyi yapmalısınız. Maskara tercihlerinizi yaz dönemlerinde hacimli gösterenlerden yana kullanmalısınız.

Rujlar

Güneşin altında dudağının kurumasını önlerken, pratik bir dokunuşla güzelliğini de garanti altına almak isterseniz doğru rujları tercih etmelisiniz. Eğer festivale gidecekseniz renkli rujlar, şık bir davete gidecekseniz koyu renkte rujlar, günlük kullanacaksınız daha açık tonlarda rujları tercih etmelisiniz.

Aynı zamanda mat rujları da tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Son zamanları en çok tercih edilen rujları arasında yer alan mat rujlar tam bir hayat kurtarıcı! Özellikle sıcak yaz günlerinde mat rujlar akmadıkları için en sık kullanılan rujlar arasında yerini alıyor. Eğer mat rujunuzu yoksa Hedisam üzerinden hemen inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Yara Bandı ve El Kremleri

Sandaletler ve babetler ayaklarınızı vurarak yaralara sebep olabilir. Acının ve kötü görünüme engel olmak için ayakkabınızın vurduğu yeri yara bandı ile korumaya alabilirsiniz. Aynı zamanda el kremlerinizi yanınızdan ayırmamalısınız.

Bronzer

Güneş koruması kullanıyor olabiliriz. Ama güneşin güzel etkilerini yüzünüze yansıtabilirsiniz. Bronzer ile tenimize hafif bir bronzluk katarak festivalin yıldızı olmaya aday olabilirsiniz. Bronzer satın alırken yine cilt renginize en uygun olanı tercih etmelisiniz. Aksi durumda doğal bir görüntü elde etmeniz pek de mümkün olmayacaktır.

2Q==
Kırmızı
Pembe
Sarı
Kapat

XP Nudes 3-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 24,80
XP Nudes 3 Far Paletinde 12 farklı ton ile büyülenmemek elde değil. Hem koyu hem de açık renkleri bir arada

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir