Blog

Gece Makyajında Buğulu Göz Makyajı Ön Planda!

2Q==

Arkadaşlarınızla beraber bir akşam eğlenceye gidecekseniz, bir akşam organizasyonuna davetliyseniz ya da özel bir buluşmanız olacaksa günlük makyajdan farklı bir makyaj uygulamanız gerekecek demektir. Giydiğiniz kıyafetler günlük giyiminizle kıyaslandığında nasıl daha ağır ve şık olacaksa, makyajınız da aynı etkiyi taşımalı. Gece makyajı için farklı makyaj alternetifleri mevcut. Yüz tipinize uyan dilediğiniz tekniği siz de kendinize uygulayabilirsiniz.

Gece Makyajında Buğulu Göz Makyajı Ön Planda!

gece makyajinda bugulu goz makyaji on planda 1Gece makyajı arasında en beğenileni olan buğulu göz makyajı, gözleri ön plana çıkaran bir makyaj türüdür. Bunun için gri, kahve, siyah, koyu yeşil veya mor gibi koyu renkleri tercih etmeniz önerilir. Seçtiğiniz rengin açık tonunu göz kapağınıza uygulamalı ve ardından koyu tonları ile gözlerinize gölgelendirme yapmalısınız. Rimeli de bolca kullanmayı unutmamalısınız. Takma kirpik etkisi yaratan ve hacim verici rimellerden birini kullanırsanız kirpikleriniz daha yoğun görünecektir.

Eğer buğulu makyaj yapacak vaktiniz yoksa sadece eyeliner çekip, kırmızı bir ruj da sürerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Tabii öncesinde eyelinerın göz tipinize yakışıp yakışmadığını biliyor olmanız gerek. Eğer göz tipinize yakışıyorsa ve eyeliner çekmeyi biliyorsanız işiniz çok kolay. Makyaja başlamadan önce yüzünüzü iyice temizleyin ve ten renginizle uyumlu fondöteni yüzünüze yedirin. Ardından dikkatlice eyelinerı çekin ve canlı bir kırmızı ruj ile de son dokunuşları yapın. Eğer düğün, nişan gibi bir organizasyona veya eğlence mekanına gidecekseniz simli makyaj ürünlerinden de kullanabilirsiniz.

2Q==
Kırmızı
Pembe
Sarı
Kapat

Starlife Maskara Big Eyes

7,75
Starlife Maskara Big Eyes

XP Nudes 4-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 14,45
XP Nudes 4 12 farklı tonu ile karşımıza çıkıyor. 12 farklı tonlu far paleti satın alarak her gün farklı göz

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir