Blog

Gerçek Akik Taş Yüzük Modelleri Hedisam.com’da!

9k=

Akik taşı, tarihi oldukça eski yıllara dayanan ve doğada kendiliğinden oluşan doğal taşlardan biridir. Geçişten günümüze kadar pek çok farklı alanda kullanılarak gelen akik taşı, günümüzde tesbih ya da akik taş yüzük modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gerçek Akik Taş Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Gerçek akik taşı yüzük modelleri, genellikle ele alındığındaki görüntüsünden anlaşılabilmektedir. Sahte olan akik taşlarının yapısı sıradan taşlara benzerken, akik taşına benzetilmek için kırmızı, yeşil gibi renklere boyanmaktadır. Sonradan boyandığından yalnızca dış yüzeyinde renk değişikliği olmakta, ancak iç yüzeyi taşın aslını yansıtmaktadır. Örneğin; mavi akik yüzük modelinde akik taşının kenarında küçük bir kırık oluşturarak neden olarak bu taştan elde edilen yüzüğün gerçek olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

Gerçek Akik Taş Yüzük Özellikleri Nelerdir?

gercek akik tas yuzuk modelleri hedisam comdaHadis – i Şeriflerle övgülere mazhar olan ve hatta Peygamber Efendimizin de kullandığı rivayet edilen akik yüzüğün bilinen ve hatta bilinmeyen çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bazı hastalıkların tedavisinde kullanıldığı ve doğada pek çok farklı renklerde ortaya çıktığı bilinen bu taş, nazar çeken kişinin üzerindeki kötü enerjiyi toplayarak vücuttan atmakta ve böylelikle ruh sağlığına iyi gelmektedir. Bunun ile beraber kırmızı akik yüzük ve yeşil akik yüzük gibi her renkteki akik taşlarının bereket getirdiğine de inanılmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı yüzük olarak parmakta, kolye olarak boyunda ya da çeşitli alanlarda taşınan bu taş, çeşitli sağlık sorunlarına da iyi gelmektedir.

Gerçek ve En Güzel Akik Taş Yüzük Modelleri Hedisam.com’da!

Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz akik yüzük, Hedisam bünyesinde alıcılarına sunulan akik taşı yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Otantik modellerden, klasik alyans modellerine kadar çeşitli alternatiflere sahip olan bu yüzük modelleri, hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak tercih edilebilecek en ideal hediyelik yüzük modellerinden biri olarak değerlendirilmektedir.

Akik taş yüzükler, özellikle de hac ve umre gibi kutsal vazifelerini yaptıktan sonra memleketlerine dönen ve kendisini ziyarete gelen misafirlerine ikram etmek üzere hediyelik arayışında olan hacılar tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle Hedisam tarafından 50’li paket halinde hediyelik yüzük olarak hazırlanan akik taş yüzükler, bu anlamda hacılara avantaj sağlamaktadır.

Akik Taş Yüzük 50 Adet

152,50 136,75
DOĞAL AKİK TAŞI YÜZÜĞÜ Kırmızı renktir. Bedenler karışık gelecektir. Hacıve Umre vazifesiz sonrasında misafirlerinize verebileceğiniz güzel bir üründür. Toplu alımlar

Akik Taşı Tesbih

38,05 30,00
Şık Bir 33lü Model Olarak Akik Taşı Tesbih 33lü tesbihler, Müslümanların günlük ibadetlerini yerin getirme konusunda yardımcı olan, 33 adet

Akik Tesbih

308,95
En Özel Tesbih Modellerinden Akik Tesbih Akik Tesbih, doğada kendilinden ortaya çıkan ve insan sağlığına çeşitli alanlarda fayda sağlayan akik

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir