Blog

Hangi Yüze Hangi Eşarp Modeli!

9k=

Yüzünüzün şemailine göre eşarplarınızı ve şallarınızı takarak, daha güzel bir duruma gelebilirsiniz. Şimdi size yüz modeline göre eşarp modeli seçmenin tüyolarını vereceğiz. Şunu bilmelisiniz ki tamamen düzgün bir şekilde bağlanmış eşarp sizi, hayal edemeyeceğiniz derecede değiştirir.

Kare Yüz Şekline Göre Eşarp Bağlama

Kare bir yüz tipine sahip iseniz eşarbın altında takılan bone hiçbir şekilde görünmemesine önem veriniz. Bonenin göründüğü modelde yüzünüz ton ton yanaklı bir şekil alabilir. En optimum bağlama şekli bonenin görünmemesidir ya da oval biçimde bağlanmalıdır.

Yuvarlak Yüz için Eşarp Bağlama Biçimleri

hangi yuze hangi esarp modeli 1Yuvarlak bir simaya sahip olanlar, yüzlerinin şişman görünmesi gibi bir durumu hep yaşamışlardır. Yuvarlık bir yüzünüz var ise bonenizi alnınızın en yukarı taraftan takmanızı tavsiye ederiz. Oval bir eşarp bağla ile yüzünüzün daha uzun bir şekilde gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Asya style şal takarak başınızın üstünden takarak bir tarafını aşağı doğru salabilirsiniz. Bu bağlama biçimi de yüzünüzün yine uzun bir sima gibi durmasını sağlayacaktır.

Uzun Yüz için Eşarp Bağlama Biçimleri

Yuvarlak ve kare sima için bone takma şeklini yukarıda tavsiye etmiştik. Uzun yüze sahip olanlar da boneyi alınlarının biraz daha görünecek şekilde aşağı kısmında bağlamalıdır. Yüzü çok sıkacak bir şal ya da eşarp yerine daha salaş bir şekilde de bağlayabilirsiniz. Yapılacak olanları tekrar edecek olursak, Boneyi alnınızın aşağı taraflarına doğru takmak, eşarp ya da şalı çok sıkı sarmamak ve boyun kısmını çok sıkmamak.

Ters Üçgen için Eşarp Bağlama Biçimleri

Bu sima şekli için yine bonenin aşikâr olmasını tavsiye ediyoruz. Kaçınmaları gereken nokta ise eşarp ya da şalları alınlarına yapıştıracak bağla şeklinden uzak durmaları olacaktır. Eşarbın yukarı tarafının yüzünüzden daha önde ve üstte olması biçiminde bağlayarak çenenizin sivri duruşunu bir nebze kapatmış olursunuz. Bu bağlama biçimlerinin denenmesi ardından sizde değişimin farkında olacaksınız.

En kaliteli ve birbirinden güzel, sevdiklerinizi de mutlu edecek olan eşarp fiyatları en uygun fiyat seçenekleri, geniş ürün yelpazesi içerisinde de model ve renk seçenekleri ile “hedisam.com” adresinde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sitemizden sipariş verilen tüm ürünlerde kargonun bedava olduğunu da unutmayın!

İndia Saçaklı Taşlı Pamuk Eşarp

33,85
Desen1 – 1 Adet İndia Saçaklı Taşlı Eşarp EBAT : 108 x 110 cm
-11%
2Q==
Gri
Kırmızı
Lacivert
Pembe
Sarı
Siyah
Mor
Yeşil
Kapat

Tafta Eşarp

28,60 25,45
Desen1 – 1 Adet Tafta Eşarp Manken EBAT : 100 x 100 cm

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir