Blog

Hediyelik Kuran-ı Kerim Önerileri!

2Q==

Kuran-ı Kerim sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediyelerden biri. Her zaman sevdiklerimize anlamlı, kullanışlı ve bizi anacakları hediyeler vermek isteriz. Hediyelik Kuran-ı Kerim oldukça anlam yüklü hediyelerdir. Sevdiklerimiz Allah’ı anmak istediklerinde, hatim indirmek istediklerinde, ruhsal sıkıntılarını gidermek istediklerinde ve Allah’a olan ibadet borçlarını yerine getirmek istediklerinde aldığımız hediyelik Kuran-ı Kerim’i okumaya başlarlar. Hediyelik Kuran-ı Kerim’e sahip olduklarında ise ibadetlerini yaparken bizi de anarlar ve dualarının içinde bize de bir yer verirler. Zaten hediyelik Kuran-ı Kerim almaktaki istediğimiz sevdiklerimizin her zaman bizi hatırlaması, anması ve dualarında bize de yer vermeleri içindir.

Hediyelik Kuran-ı Kerim Seçenekleri

hediyelik kuran i kerim onerileri 1Hediyelik Kuran-ı Kerim almak istediğinizde sizin gözünüze hoş gelen kapak rengi ve modellerini araştırıp alabilirsiniz. Özellikle son senelerde hediyelik Kuran-ı Kerim seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmuştur. Birçok renk seçeneğine sahip olan hediyelik Kuran-ı Kerim modellerini sitemizde rahatça görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Kuran-ı Kerim modelleri nakışlı, yaldızlı mühürlü kadife, çanta boy kadife kutulu, Kabe kutulu kadife, deri Kuran-ı Kerim olarak mevcuttur. Hediyelik Kuran-ı Kerim modelleri boyut olarak da değişmektedir. Hediyelik Kuran-ı Kerim boyutları cami boy Kuran-ı Kerim, hafız boy Kuran-ı Kerim, rahle boy Kuran-ı Kerim, orta boy Kuran-ı Kerim, çanta boy Kuran-ı Kerim ve mini boy Kuran-ı Kerim olmak üzere ayrılmaktadır. Sevdiklerinize her yerde okuyabilecekleri hediyelik Kuran-ı Kerim alabilir ve hediye edebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde sevdiklerinize hediyelik Kuran-ı Kerim cüz şeklinde de alınabilir. Özellikle Ramazan ayında hatim okumaya giden tanıdıklarınız için bu hediyelik Kuran-ı Kerim’ in cüz şeklinde olması bire bir. Her gün için cüzlerinizi tek tek götürüp getirerek rahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Kuran-ı Kerim’inizi üzerinde toz oluşması gibi durumlar için kılıflı Kuran-ı Kerim alarak ya da elinizdeki Kuran-ı Kerim kabı alarak yıpranmasına da engel olabilirsiniz.

Eğer hediyelik Kuran-ı Kerim’inizin anlamlı olmasının yanı sıra gösterişli de olmasını istiyorsanız ahşap kutulu Kuran-ı Kerim alabilirsiniz. Ahşap kutulu olmasının yanı sıra üzerinde bulunan oymalar ile görünüşü açısından da estetik durmaktadır.

Hediyelik Kuran-ı Kerim Almak İçin Nereye Güvenmeliyim?

Dini hediyelik eşyaların bilindik adresi olan hemen yıpranmayacak sayfaları kaliteli geniş bir renk ve model yelpazesine sahip olan hediyelik Kuran-ı Kerim fiyatlarını “Hedisam”da bulabilir, kolaylıkla satın alabilir ve 75 TL üzerindeki alışverişlerinizde kargonuzu bedavaya getirebilirsiniz.

-33%
Z
Kahverengi
Siyah
Kapat

Mini Tam Kuranı Kerim

15,00 10,00
Her Evde Bulunması Gereken Mini Tam Kuranı Kerim Kur’anı Kerim, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’e indirilen ve Müslümanlar için önemli bir

Orta Boy Beşli Cüz Kur’an-ı Kerim

100,00 80,00
Orta Boy Cüz Kuranı Kerim ile Daha Rahat Mukabele Okuyabileceksiniz! Hz. Muhammed (s.a.v.) için indirilen Kur’anı Kerim, Müslümanlara Allah’ın emir

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir