Blog

İnci Tesbih Nasıl Anlaşılır?

9k=

İnci tesbih, bir deniz canlısı olan kabuklu istiridye ve midyelerden çıkarılan ve inci olarak adlandırılan değerli taşlardan elde edilen bir tesbih türüdür. Tesbih çeşitleri arasında oldukça dikkat çeken inci tesbihler, özel ve değerli tesbihler olarak nitelendirilmektedir.

Tesbih severler açısından oldukça önemli bir yere sahip olan tesbih çeşitlerinden inci tesbih, sahip olduğu çeşitli özellikleri sayesinde insan sağlığına faydalı olabilmektedir. Üstelik her zevke hitap edebilecek olan bu modellere Hedisam bünyesinde sahip olabilmek mümkündür.

Neden İnci Tesbih Satın Almalısınız?

Tesbih modelleri arasında inci tesbihlerin tercih edilebilmesi için pek çok neden bulabilmek mümkündür. Öncelikle insan sağlığına olan faydaları, bu tesbihi satın almak için bir neden olarak gösterilebilmektedir. Örneğin; diş ve kemikler için gerekli olan kalsiyumun vücutta ern doğru ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan inci taşı, aynı zamanda kemik ağrılarının, migrenin ve kronik baş ağrılarının hafifletilmesini sağlamaktadır. Üstelik inci taşının şans ve talih taşı olduğu da ifade edilirken, kullanıcısına uğur getirdiğine inanılmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı inci tesbih satın almayı düşünebilirsiniz.

İnci Tesbih Nasıl Anlaşılır?

inci tesbih nasil anlasilirİnci tesbihler ile alakalı olarak pek çok vatandaş tarafından merak edilen konuların başında “İnci Tesbih Nasıl Anlaşılır?” sorusunun cevabıdır. İnci tesbihlerin son yıllarda imitasyon olarak üretilmesi ve gerçek inci diye satılıyor olması, insanların aklına bu soruyu getirmektedir. Bu gibi durumlarda herhangi bir dolandırıcılık mağduru olmamak adına, inci teşbihin bazı özelliklerini bilmek gerekir. Örneğin; gerçek bir inci kabuğu koyulsa dahi altında aynı özellikte ve sertlikte bir görüntü çıkmaktadır. Ayrıca yanmayan inci tesbihler, zaman içerisinde doğurarak bölünme gibi bir özelliğe sahiptir. Bu gibi özellikleri sayesinde gerçek inci tesbihleri bulabilmek mümkündür.

En Güzel İnci Tesbih Modelleri!

Hedisam, yüzlerde tesbih modeli ile müşterilerine sınırsız hizmet sağlarken, özel olarak tasarlamış olduğu inci tesbih modelleri de, bu tesbihler arasında yer almaktadır. Renkli ve birbirinden şık aksesuarlara sahip olan bu modeller daha çok günlük kullanımlar ya da hac, umre ve mevlüt için hediyelik tesbih olarak kullanıma uygun olmaktadır.

Dolayısıyla dileyen müşterilerine toplu olarak satış gerçekleştiren Hedisam, aynı zamanda uygun fiyat imkanı da sağlamaktadır. En güzel inci tesbihleri görebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

33lü Tesbih 10 adet

14,27
Her Zevke Uygun 33lü Tesbih 10 Adet 33lü tesbihler, günümüzde pek çok kişinin kullanmış olduğu tesbih çeşitlerinden biridir. Toplamda 33
-20%
9k=
Kırmızı
Krem
Pembe
Siyah
Lilya
Turkuaz
Turuncu
Kapat

Aksesuarlı 99lu İnci Tesbih

12,50 10,00
Aksesuarlı 99’lu İnci Tesbih ile Şıklığına Şıklık Katacaksınız Namaz tesbihler, Müslümanların namaz kıldıktan sonra Hz. Allah’ı zikretmek ve belirli bir

Aksesuarlı İnci Namaz Tesbihi

12,50 10,00
Süslemeleri İle Dikkat Çeken Aksesuarlı İnci Namaz Tesbihi Namaz tesbihleri, Müslümanlara beş vakit farz kılınan namaz ibadetinden sonra Allahı zikretmek

İnci Namaz Tesbihi 50 Adet

400,00 350,00
En Güzel 99’lu İnci Tesbih 50 Adet İnci tesbihler, hemen hemen her Müslümanın zevklerine hitap eden tesbih çeşitlerinden biridir. Bir

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir