Blog

Kaliteli Kuka Tesbih Modelleri!

Z

Tesbihler, geçmişten günümüze kadar kullanılagelen ve Müslümanların ibadetlerine yardımcı olan bir araçtır. Günümüzde onlarca farklı tesbih çeşitleri bulabilmek mümkün olurken, kuka tesbihler de bu çeşitlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde en değerli tesbih çeşitleri arasında yer alan kuka tesbihler, aynı zamanda şifalı bir tesbih türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere kuka ağacının meyvesinden yapılmakta ve mikropları öldürücü bir özelliği olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla tesbih tutkunu olan pek çok insan için özel bir yere sahip olan kuka tesbihleri günümüzde sıklıkla görebilmek mümkündür.

Kuka Tesbih Nedir?

Kuka tesbih modelleri, günümüzde pek çok insanın elinde görebilmenin mümkün olduğu tesbihlerden biridir. Bu tesbihler, Hindistan, Endonezya ve Brezilya gibi tropikal iklimlerin olduğu yerlerde yetişen kuka ağacının meyveleri işlenerek elde edilmektedir. Sade ve şık ir görünüme sahip olması ile dikkat çeken kuka tesbih modelleri, daha çok arpa kesim üzerine olmaktadır.

Kuka Tesbih Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli Kuka Tesbih Modelleri 1Kuka tesbihlerin en çok tercih edilme nedenlerinden biri de sahip olduğu özelliklerdir. Kuka tesbihler kullanıldıkça renk değiştirebilmektedir. Rengi gitgide koyulaşmakta ve koyulaştıkça daha değerli bir hale gelebilmektedir.

Bunun yanı sıra bu tesbihlerin bir başka önemli özelliği ise faydalı oluşudur. Mikrop kırıcı olması ile bilinen bu tesbihler, insan vücudundaki mikrop ve bakterilerin giderilmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca ellerdeki terlemeyi azaltması, rahatlatıcı, dinlendirici ve sakinleştirici olması, yine kuka tesbihlerin faydaları arasında yer almaktadır.

Sahip olduğu birbirinden faydalı özellikleri sayesinde insanların birbirine verebileceği ideal hediyelik tesbih modellerinden olan kuka tesbihler, aynı zamanda uygun tesbih fiyatlarına sahiptir.

En Kaliteli Kuka Tesbih Modelleri Hedisam’da!

Hedisam.com, uzun zamandır dini hediyelik eşyalar ile müşterilerine hizmet veren bir kuruluş olarak bilinmektedir. Bünyesinde yüzlerce farklı özel tesbih modelini barındıran Hedisam, en kaliteli kuka tesbih modellerini de alıcılarına sunmaktadır. Üstelik mevlüt hediyelikleri olarak toplu satış da gerçekleştiren bu kuruluş, ülkenin her bir noktasına gönderim sağlayabilmektedir.

Hedisam bünyesindeki kuka tesbih modellerinden bahsetmek gerekirse; genellikle işlemeli modellere sahip olan bu tesbihler, deve kemiği işlemeli ve kuka imameli modelleri ile alıcılarına sunulmaktadır. Oldukça şık tasarımları ilde dikkat çeken kuka tesbihler, ideal bir hediyelik olarak tercih edilebilmektedir. Sizlerde kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız hediyeler için Hedisam’ı ziyaret edebilir ve tesbih fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

33lü Tesbih

6,55
Zincir Süslemeli 33lü Tesbih 33lü tesbihler, Müslümanların günlük olarak kolay bir şekilde kullanabilmeleri amacıyla üretilen bir tesbih türüdür. Namaz tesbihlerine

33lü Tesbih

6,55
Yuvarlak Kesim 33lü Tesbih 33lü tesbihler, 33 adet boncuğun bir ipe dizilmesiyle elde edilen tesbih çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Genellikle Müslümanların

99lu Taş İşlemeli Tesbih

6,55 5,50
En Uygun Hediyelik Modellerden 99’lu Taş İşlemeli Tesbih Namaz tesbihleri, Müslümanların günlük kılmış oldukları 5 vakit namazın ardından Hz. Allah’ı

İşlemeli Deve Kemiği

75,85 68,50
Ahşap İşlemeli Deve Kemiği Tesbih Modeli Tesbihler, Müslümanların günlük kılmış oldukları beş vakit namaz sonrası ya da normal zamanlarda Hz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir