Blog

Küçük Cep Boy Yasin Kitapları Hedisam.com’da

Z

Yasin kitapları içinde bulundurduğu sure ayet dua ve teşbihlere kolaylıkla ulaşabileceğimiz Kuran rehberimiz niteliğindedir. Yasin kitaplarını yanımızda daha kolay taşıyabilmemiz için artık cep boy olarak da basılmaktadır.

Cep boy Yasin kitabı cepte çantada kolaylıkla taşınmaktadır. Bu sayede bir mezarlık ziyaretinde, bir Kuran okuma cemiyetinde bir mevlütte, bir asker uğurlama merasiminde rahatlıkla çantamızdan veya cebimizden çıkarılarak dua okumamızı kolaylaştırır.

Küçük Cep Boy Yasin Kitapları Hedisam.com’da

kucuk cep boy yasin kitaplari hedisam comdaDaha çok okunduğu için mevlütlerde de hediyelik olarak cep boy Yasin kitabı daha çok tercih edilir. Özellikle bütçesi sınırlı olanlar için küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları daha uygundur.

Normal boy, dergi boy, rahle boy Yasin kitapları ile mukayese edildiğinde küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları çok daha ucuzdur. Ucuz olan cep boy Yasin kitabı sayı olarak da daha çok alınır. Böylelikle kalabalık mevlütlerde daha çok kişiye Yasin kitabı dağıtılmış olur.

Küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları diğer Yasin kitaplarından ucuz olsa da içerik olarak aynıdır. Yani normal boydaki Yasin kitaplarının içinde hangi dua sure ve ayetler varsa cep boy Yasin kitabının içinde de aynıları mevcuttur.

Küçük cep boy Yasin kitabı fiyatları uygun diye alınsa da yazılarının daha küçük olduğu unutmamalıdır. Özellikle gözleri iyi görmeyenler ve yaşlılar düşünülerek cep boy Yasin kitabı seçilmelidir. Yasin kitabını hızlı bir şekilde temin etmek isteyenler Hedisam.com’dan sipariş oluşturabilirler. Aynı zamanda Hedisam.com’dan Kuran-ı Kerim, Hac ve Umre Paketleri, Mevlit Hediyelikleri ve dahasını inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Yasin Şerif Cep Boy

5,90 3,85
Her Evin İhtiyacı Olan Yasin Şerif Cep Boy Yasin-i Şerif, Kur’anı Kerim’de yer alan bir sure olarak karşımıza çıkmaktadır. 22

Yasini Şerif 100 Adet

223,35 190,73
İster Camilerde, İster Mevlütlerde Hediye Edebilmek İçin Yasini Şerif 100 Adet Yasin-i Şerif, Kur’anı Kerim’de bulunan en önemli surelerden biridir.

Yasini Şerif Açıklamali ve Mealli Orta Boy Sarı 75 Adet

172,80 147,40
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Boyutlar (cm) 16cm X 23.5cm X 0,8cm Ağırlık (Kg) 0.094Gr Kapak Bilgisi Lüks Karton Kapak Sayfa Sayısı 64

Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Orta Boy Sarı 50 Adet

122,27
Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Orta Boy Sarı 50 Adet   Ürün Özellikleri Boyutlar (cm) 16cm X 23.5cm X 0,8cm

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir