Blog

Kuran-ı Kerim!

kuran i kerim

Müslümanların hayat kitabı olan Kuran-ı Kerim, bize huzur veren ve Allah’a nasıl kulluk yapmamızı anlatan kutsal kitabımızdır. Peygamberimiz (sav), ‘ Sizin en hayırlınız Kuran-ı Kerim’i öğrenen ve öğretendir’ buyurmuştur. Bu nedenle en güzel hediye Kur’andır.

Mini Kuran, 3’lü set orta boy, 3’lü set rahle boy, kalemle okunan Kuran, 3’lü cami boy, çanta boy kadife, hafız boy, Pembe, yaldızlı, mavi iki renk, Turkuaz mühürlü, yaldızlı mühürlü, mavi mühürlü, karton kapak, 30 cüz şeklinde olan Kuran, karton kapaklı, kuşe kağıtlı ve kadife kapaklı Kuran-ı Kerim, bilgisayar hatlı ve cep boy Kuran, bu kategorideki ürünlerimizdir. En değerli hediye olan yüce kitabımız, Ramazan ayında en çok okunan kitaptır. Her zaman okunması gereken ve anlaşılması gereken Kuran-ı Kerim, hediyelerin en güzelidir. Online kategorisinde bütün ürünlerimizi tek tek inceleyebilirsiniz. Pratik sipariş seçenekleriyle adresinize gönderilen ürünler, istediğiniz kaliteli seçeneklere sahiptir.

Ramazan Ayında Sevdiklerinize Kuran-ı Kerim Hediye Edin

kuran i kerim 1On bir ayın sultanı Ramazan ayı geliyor. Bu ayda sevdiklerinize Kuran hediye edin. Bu ayda her evden Kuran sesleri yükselecektir. Sevdiklerinize Ramazan ayına özel bir hediye almak istiyorsanız, özel baskılı Kuran seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Her yerde cebinizde gezdireceğiniz cep Kuranları, hafızlık yapanlar için hafızlara özel baskılar, gözleri zayıf olan annelerinize veya ninenize büyük boy dini hediyelik Kuranlar, sitemizde sizleri beklemektedir. Her zaman okunması gereken manevi ilacımız olan ve bizi dünya/ahiret kurtuluşa erdirecek olan yüce kitabımız, her zaman okunmayı beklemektedir. Her harfi için bir sevap yazıldığı için, Kuran okumayı ihmal etmemek gerekir. Annenize, kızınıza, babanıza, ninenize ve kendinize en güzel baskı seçenekleriyle hazırlanmış Kuranlarımızı hediye edebilirsiniz.

Özel Kılıf Seçenekleri Mevcuttur

Kılıflı seçenekleriyle ve özel kapaklı seçenekleriyle kalite kalite satış işlemi gerçekleştirilen yüce kitabımız, özel çalışmalarla hazırlanmaktadır. Konusunda uzman din görevlileri tarafından hazırlanan ve onaylı olan Kuran baskılarımız, özel olarak hazırlanmaktadır. Her zaman okunması gereken ve Müslüman’ın baş tacı olan kitabımız Kuran, dini hediyelik kategorisinde tercih edilen ve maneviyatı üst düzey olan hediye seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Ruhen arınmak ve günahlardan sıyrılmak için, yüce kitabımız olan Kuran’ı okumak gerekir. Sadece hediye babında düşünmek yanlış olur. Evinizde Kuran yoksa, hemen sitemizdeki seçenekleri değerlendirin.

Kolay sipariş seçenekleriyle adrese teslim edilmektedir. Kutsal kitabımız, kız çocuklarına ve erkek çocuklarına özel renklendirme seçenekleriyle sipariş edilmektedir. Ayrıca tecvid kurallarını gösteren baskılar da bulunmaktadır. Cep Kuran çeşitlerinden, büyük boy Kuran çeşitlerine kadar, istediğiniz bütün baskı çeşitlerini tek tek inceleyip, ekonomik fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. Yediden yetmişe kadar herkes için özel baskı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Özel kılıflı ve özel renk seçeneklerine sahip özel çalışmalar, görülmeye değer estetik özelliklere sahiptir. Özenle hazırlanan hat özellikleriyle, kolay okunan font özellikleri, tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.