Blog

Mevlitlere Özel Yasin Kitapları Hedisam.com’da!

2Q==

Mevlitlerde Yasin kitabını hediyelik olarak dağıtmak nerdeyse gelenek haline gelmiştir. Yasin kitabından başka hediyelik dağıtılabilse de toplumumuz olarak hayırlı bir hediye olduğu için Yasin kitabını dağıtmayı tercih ederiz.

Mevlitlerin vazgeçilmezi Müslümanların elinde ibadet rehberi olan Yasin kitabının birçok model ve çeşidi vardır. Her Yasin kitabının içinde Yasin suresi, Tebareke suresi, Amme suresi, Duhan suresi, Fetih suresi, Namaz sureleri başta olmak üzere daha birçok sure dua ve tesbihat bulunmaktadır. Her Yasin kitabı ayrıca kendine özgü farklı farklı yazım çeşitleri ile sayfa sayısı ile içeriği ile kapa düzeni ile özellikler taşır. Mevlit sahipleri mevlitlerin kalabalıklığına göre bütçelerine göre farklı basımlarda olan Yasin kitaplarından seçerek dağıtırlar.

Mevlitlere Özel Yasin Kitapları Hedisam.com’da!

mevlitlere ozel yasin kitaplari hedisam comdaEn yeni basım Yasin kitapları isim baskılı özel Yasin kitabı olarak adlandırılan Yasin kitaplarıdır. Bu Yasin kitaplarının kapağı kalın ciltlenmektedir. Özel Yasin kitabı mevlitlerde hatıra kalacak en güzel hediyeler arasında yer almaktadır.

Özel Yasin kitabı çanta bot, orta boy gibi değişik ebatlarda basılabilmektedir. Bunun dışında Özel Yasin kitabının cilt rengi beyaz, yeşil, mavi, bej, bordo gibi ana renklerden istenilen tercih edilerek tasarlanabilir. Bu nedenle Yasin kitabını satın almadan önce renkleri göz atmalı, doğru seçeneği seçmelisiniz. Birçok yerde renkli baskılı seçenekleri bulunmayan Yasin kitabını hem renk seçenekleriyle hem de uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Hem Yasin kitabını hem de diğer kitapları ve diğer ürünlerimizi incelemek isteyenler Hedisam.com’u ziyaret edebilirler.

Mevlit Hediyesi

20,20 18,10
Mevlit Hediyesi 1 Adet Cep Boy Yasin Cüzü 1 Adet 99’lu Kristal Tesbih 1 Adet Karton Çanta   Mevlit Hediyesi ;

Mevlit Hediyesi

13,90 11,80
Mevlit Hediyesi İçerik: 1 Adet Cep Boy Yasin Cüzü 1 Adet Zikirmatik 1 Adet Hediyelik Kese  

Yasini Şerif Açıklamali ve Mealli Orta Boy Sarı 75 Adet

172,80 147,40
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Boyutlar (cm) 16cm X 23.5cm X 0,8cm Ağırlık (Kg) 0.094Gr Kapak Bilgisi Lüks Karton Kapak Sayfa Sayısı 64

Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Orta Boy Sarı 50 Adet

122,27
Yasini Şerif Açıklamalı ve Mealli Orta Boy Sarı 50 Adet   Ürün Özellikleri Boyutlar (cm) 16cm X 23.5cm X 0,8cm

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir