Blog

Modern Biblo Saatler Hedisam’da!

9k=

Biblolar, genellikle ev dekorasyonunu tamamlamak amacıyla kullanılan ev aksesuarlarından biridir. Alçı, polyester ve bunun gibi çeşitli malzemelerden heykel tarzında yapılan biblolar farklı desen ve modellerde olabilmektedir. Modern biblo saatler de biblo modelleri arasında yer almaktadır.

En Modern Biblo Saatler

Modern biblo saatler, günümüzde oldukça rağbet gören biblo çeşitlerinden biridir. Pek çok farklı renk ve model alternatifine sahip olan biblo saat modelleri, çoğu zaman alçı türünden bir malzeme ile üretilmektedir. Genellikle yapılan heykellerin yanına yerleştirilen saatler sayesinde oldukça modern bir görünüme kavuşan bu biblolar, her evde farklı bir hava oluşturmaktadır. Hem zaman hakkında bilgi ihtiyacını karşılayabileceğiniz, hem de ev dekorasyonunuza yeni bir hava katmasını isteyeceğiniz ideal bir biblo modeli olarak tercih edilebilmektedir. Üstelik dilediğiniz boyutlarda küçük ve büyük biblolar bulabilmek de mümkündür.

En Güzel Hediyelik Biblo Saatler Hedisam’da!

modern biblo saatler hedisamdaMüşterilerine her anlamda geniş ürün ve hediyelik eşya yelpazesi ile hizmet veren Hedisam, en güzel biblo tarzında hediyelik saatler ile de hizmet vermektedir. Örneğin; Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazılı 3’lü biblo saat modeli ile dikkat çeken Hedisam, bu modelin hem gümüş rengini, hem de altın sarısını rengini alıcılarına sunmaktadır. Her iki kenarında yazıların, ortasında ise saatin bulunduğu bu modelde, şık taş süslemeleri, altın ve gümüş detayları bulunmaktadır.
Boyut olarak da büyük olan bu 3’lü biblo seti, dilerseniz kendi evinize, dilerseniz de sevdiğiniz bir insanın evine götürebileceğiniz muhteşem bir hediyelik ev aksesuarı olarak da tercih edilebilmektedir.

Diğer Biblo Modellerimizi Gördünüz Mü?

Hedisam’ın biblo modelleri yalnızsa saatli biblolar ile sınırlı değildir. Onlarca farklı biblo modeli bulabileceğiniz Hedisam’da, pahalı ya da ucuz biblolara da rastlanabilmektedir.

Hedisam’ın en güzel biblo modellerine bazı örnekler göstermek gerekirse; birbirinden farklı ve şık tasarımlarlar Esmaül Hüsna ve Ayetül Kürsü yazılı biblolar, beraberce ya da ayrı olarak hazırlanan Allah c.c. ve Muhammed s.a.v. yazılı biblolar, Kabe-i Muazzama biblosu, Çevşen biblosu ve 2’li kaftan takım biblolar, Hedisam’ın alıcıların sunmuş olduğu biblo modellerinden yalnızca bazılarıdır.

Hepsi birbirinden şık ve güzel biblo modellerini görmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

-7%
2Q==
Kapat

Ayetel Kürsi Küçük Kırmızı Taşlı Biblo

150,00 140,00
Küçük Kırmızı Taşlı Ayetel Kürsi Biblo Ürün Açıklaması Ölçüleri : 8 x 19 cm Hediyelik ürünler kategorisine en çok tercih edilen
-8%
Z
Beyaz
Gümüş
Kapat

Biblo Üçlü Saat

250,00 230,00
Ürün Kodu 1729 Ebat 19×29 Kategori KoduBB-0965 Hem Duvar Saati Hem Şık Bir Dekor! Hedisam olarak satışa sunduğumuz Biblo Üçlü

Biblo Üçlü Taşlı Varak

Üçlü Taşlı Varak Biblo Ürün Açıklaması İsmi Celil – Ayetel Kürsi – İsmi Muhammed 1.Kalite Polyester Döküm’dür. Türkiye’de üretilmiştir. Ürün
-5%
2Q==
Beyaz
Sarı
Sedef
Kapat

Küçük Kristal Taşlı Biblo

172,45 163,00
Küçük Kristal Taşlı Biblo Ürün Açıklaması Hediyelik ürünler kategorisine en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan biblo ürününü gönül rahatlığı

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir