Blog

Özel İşçilikle Hazırlanmış İri Boy Tesbih Modelleri

2Q==

Tesbihler, Müslümanların namaz kıldıktan sonra ya da diğer zamanlarda Allah’ı zikretmek ve ibadet etmek amacıyla kullanmış oldukları bir ibadet aracı olarak tanımlanmaktadır. Geçmişten günümüze kadar kullanılagelen bu ibadet araçları, kullanım amacına göre tesbih çeşitleri olarak ayrılmaktadır. Örneğin; namaz sonrası kullanılan 99’lu tesbihler ve günlük olarak kullanılan 33’lü tesbihler, tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır. İri boy tesbih modelleri ise, günümüzde oldukça sık tercih edilen tesbih modelleri arasında yer almaktadır.

Özel İşçilikle Hazırlanmış İri Boy Tesbih Modelleri Hedisam’da!

İri Boy Tesbih Modelleri, Hedisam tarafından müşterilerine sunulan modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesbih tanelerinin iri boy olması özellikle yaşlılarda kullanım kolaylığı sağlarken, aksesuarlı modelleri ise daha çok gençlerin ilgisini çekmektedir.

Öte yandan pek çok farklı kesimde modele rastlayabilmenin mümkün olduğu iri boy tesbih modelleri, genellikle polyester malzemeden elde edilmektedir. Bu modellerin her biri özel işçiliklerle üretilirken, koç ve bufalo boynuzu iri boy tesbihler ise, ayrı bir işçilikle hazırlanmaktadır. Dolayısıyla en güzel ve en özel iri boy tesbih modellerini Hedisam’da bulabilmek mümkündür.

En Güzel Tesbih Modellerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

ozel iscilikle hazirlanmis iri boy tesbih modelleriHedisam yalnızca İri Boy Tesbih Modelleri ile hizmet vermezken, bünyesinde ayrıca yüzlerce farklı tesbihe de yer vermektedir. Bunların büyük çoğunluğunu özel işçilikle üretilen tesbihler oluşturmaktadır. Örneğin; deve kemiği, fil dişi, bufalo ve koç boynuzu, abanoz, kuka ve gümüş işlemeli tesbih modelleri, Hedisam’ın en çok rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır.

Bunun ile beraber her bütçeye hitap edebilecek daha farklı tesbih modelleri de bulunabilmektedir. Birbirinden farklı ve renkli arpa kesim, kare kesim ya da yuvarlak kesim tesbih modelleri Hedisam’da bulunurken, bu modeller genellikle sevdikleriniz için ideal bir hediyelik tesbih olarak değerlendirilebilmektedir.

Hediyelik Tesbih Modellerimizi de Gördünüz Mü?

Hac ve umre gibi kutsal vazifelerini yerine getirdikten sonra memleketlerine dönen ya da çocuğu, gelini, askeri ve bunun gibi nedenlerden dolayı mevlüt okutmak isteyenler, misafirlerine verebilecekleri ideal ve şık bir tesbih arayışına girmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerine hizmet sağlayan Hedisam, birbirinden şık ve süslü tesbih modellerini toplu bir şekilde hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak satışa sunmaktadır. Örneğin; gül kokulu ve aksesuarlı tesbih modelleri bir hayli şık ve değerli bir hediyelik olurken, bu modelleri bir deste halinde satın alabilmeniz mümkündür. Bu gibi ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1000lik Zikir Tesbihi – 10mm

24,00
Koleksiyonluk Özel 1000’lik Tesbih – 10mm Tesbihler, Müslümanların namaz sonrası ve normal zamanlarda ibadet etmesine ve Allah’ı zikretmesine yardımcı olan

Fırınlı Polyester İri Boy Tesbih

113,65 101,05
Fırınlı Polyester İri Boy Tesbih Günlük Kullanımı Kolaylaştıracak! 33lü tesbihler, Müslümanların namaz sonrasında zikir çekmek ya da sair zamanlarda ibadet

Gül Kokulu Tesbih (30 Adet)

63,25
En Güzel Hediyelik Gül Kokulu Tesbih 30 Adet Gül Kokulu Tesbih 30 Adet, özellikle asker, bebek ya da gelin mevlüdü

Osmanlı Formda Erzurum Oltu Taşı Tesbih

362,50
Sadeliğiyle Göz Alan Osmanlı Formda Erzurum Oltu Taşı Tesbih Oltu Taşı Tesbihler, Erzurum’un Oltu ilçesinde kendiliğinden ortaya çıkan doğal bir

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir