Blog

Porselen Makyaj Kalıcı Olarak Kullanılır Mı?

9k=

Klasik makyajın gündelik yaşantımız için kullanıldığını varsayarsak bu bağlamda porselen makyaj özel günler, davetler ve buna benzer etkinlikler için tasarlanmıştır. Daha kalıcı malzemelerle daha geniş çaplı bir dikkat çekmeyi amaçlamaktadır. Çünkü her zamankinden daha yoğun bir makyaj formu uygulanacağından ötürü diğer aksesuarlarınızla, elbisenizle ve saçınızla uyum sağlandığında çok şık bir görünüm ortaya çıkabilmektedir.

Tabi porselen makyaj nasıl yapılır sorusunu merak edenlerin sayısı bir hayli fazla. Özellikle genç kızların dahi gündemine oturmuş durumda. Şunu söylemeliyiz ki porselen makyaj yapmak için belirli bir bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerekir. Çünkü kullanılan malzemeler her zaman kullandığınız malzemelerle aynı gibi gözükse de çok daha güçlü yapılardadır. Bunun için porselen makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır. Profesyonellerden yardım istemek en doğru hamle olacaktır.

Porselen Makyaj Kalıcı Olarak Kullanılır Mı?

Porselen makyaj kalici olarak kullanilir mi 1Porselen makyaj kalıcı mıdır soruları profesyoneller tarafından yapıldığı için soruluyor. Ancak bu makyajın cildin nefes almasını engelleyecek boyutlarda olduğunu açıklamakta fayda var. Bu yüzden kesinlikle uzun süre aynı makyajla dolaşmanın sakıncalı olduğunu, cildinizin sağlığı için bunun olumsuz etkiler doğuracağını söylemeliyiz.

Porselen makyaj sabitleyici sprey denilen malzemeyle yüzünüzde çok daha kalıcı bir görünüme sahip olur. Ancak bu tamamen düğün, organizasyon ve çeşitli etkiliklerde makyajla ilgili sorunlar yaşamamanız için tasarlanmıştır. Yani günlerce kullanım amaçlanarak böyle bir şey düşünülmemiştir. Sonrasında Porselen makyaj temizliği gerçekten çok önemlidir. Eğer tamamen temizlemezseniz cildinizin nefes almasını engellemiş olacağınızı unutmayın.

XP Nudes 3-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 24,80
XP Nudes 3 Far Paletinde 12 farklı ton ile büyülenmemek elde değil. Hem koyu hem de açık renkleri bir arada

XP Nudes 4-12 Farklı Ton-Eyeshadow Collection

25,00 14,45
XP Nudes 4 12 farklı tonu ile karşımıza çıkıyor. 12 farklı tonlu far paleti satın alarak her gün farklı göz

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir