Blog

Rengarenk Gül Kokulu Tesbih Modelleri

9k=

Tesbihler, tarihte oldukça eski çağlara dayanan, namaz sonrasında ya da normal zamanlarda ibadet etmek, Allah’ı zikretmek, belirli sayılardaki duaları okumak amacıyla kullanılan bir ibadet aracı olarak ifade edilmektedir. Kullanım amacına göre farklı türlere sahip olurken, 99’lu tesbihler namaz sonrasında Allah’ı zikretmek, 33’lü tesbihler günlük ibadetleri yerine getirmek, 1000’li tesbihler ise daha çok özel gün ve gecelerde (kandil gibi) kullanılmaktadır. Üstelik günümüzde birbirinden farklı tesbih modelleri bulabilmek mümkün olurken, Gül Kokulu tesbih modelleri, pek çok evde bulunan modellerden biridir.

Gül Kokulu Tesbih Modelleri

Gül Kokulu Tesbih modelleri, Hedisam tarafından müşterilerine sunulan tesbih çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Namaz tesbihleri olarak kullanılmakta olan bu Gül Kokulu tesbihler, günümüzde pek çok Müslümanın tercih ettiği tesbihler arasında yer almaktadır. Kendinden gül kokusuna sahip olması ve uzun süre boyunca bu kokuyu taşıyor olmasıyla dikkat çeken Gül Kokulu tesbihler, Peygamber Efendimizin kokusunu anımsattığında oldukça değerli olarak kabul edilmektedir.

Hedisam bünyesinde de bulunan ve büyük rağbet gören tesbih çeşitlerinden Gül Kokulu tesbih modelleri, pembe, mavi, yeşil, sarı ve bunun gibi daha pek çok renk seçeneği ile alıcılarına sunulmaktadır.

Bu Modeller Mevlüt Hediyelikleri Olarak Oldukça İdeal!

rengarenk gul kokulu tesbih modelleri 1Gül Kokulu Tesbih modelleri, genellikle evinde bebeği, gelini ya da asker oğlu gibi nedenlerden dolayı mevlüt okutmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek ideal bir mevlüt hediyelikleri olarak değerlendirilmektedir. Bunun nedeni ise hem Peygamber Efendimizi anımsatan gül kokusuna sahip olması, hem oldukça güzel bir anlam taşıması, hem de toplu olarak satılması ile avantaj sağlıyor olmasıdır. Bu gibi özel programlarınızda Gül Kokulu Tesbih modellerini tercih edebilirsiniz.

Diğer Tesbih Modellerimizi de Gördünüz Mü?

Gül Kokulu teşbihlerinin yanı sıra daha pek çok hediyelik tesbih modelleri ile de hizmet veren Hedisam, bünyesinde yüzlerce tesbih modeli bulundurmaktadır. Dolayısıyla her zevke hitap edebilecek ve sevdiklerinizi mutlu edebilecek bir hediyelik model bulabilmek mümkündür. Örneğin; plastik arpa modeldeki tesbihler, fırınlı polyester tesbihler, aksesuarlı tesbihler ya da özel işçilikle üretilen tesbihler, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanları mutlu etmeye yetecek niteliğe sahip olan modellerdir.

Birbirinden şık ve kullanışlı tesbih modelleri için sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

33lü Tesbih

6,55
Yuvarlak Kesim 33lü Tesbih 33lü tesbihler, 33 adet boncuğun bir ipe dizilmesiyle elde edilen tesbih çeşidi olarak tanımlanmaktadır. Genellikle Müslümanların

Gül Kokulu Tesbih (30 Adet)

63,25
En Güzel Hediyelik Gül Kokulu Tesbih 30 Adet Gül Kokulu Tesbih 30 Adet, özellikle asker, bebek ya da gelin mevlüdü

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir