Blog

Uygun Fiyatlı Mevlit Hediyelikleri mi Arıyorsunuz?

2Q==

Mevlitler toplumumuzun değişmeyen temel taşlarından sayılan geleneklerindendir. Yüzyıllardır Müslüman olarak mevlitler okutularak, Kuran-ı Kerim tilavetleri ilahilerle kutlayarak mevlitlerimizin hayırlı kapılar açması için dualar edilir.

Mevlitlerin vazgeçilmezleri arasında şüphesiz mevlit hediyelikleri gelmektedir. Cemiyetin kalabalıklığına göre, mevlitin ne için yapıldığına göre ve mevlit sahibinin maddi imkanları dahilinde ayırdıkları bütçelerine göre farklı farklı birçok çeşitte mevlit hediyelikleri bulunmaktadır. Bir vefat için yada Kuran toplantıları için uygun fiyatlı mevlit hediyelikleri bakılıyorsa Yasin kitapları, dini kitaplar ve Kuran-ı Kerimler bu tarz mevlitler için seçilebilir.

Uygun Fiyatlı Mevlit Hediyelikleri mi Arıyorsunuz?

uygun fiyatli mevlit hediyelikleri mi ariyorsunuzAileye yeni katılan bir bebeğin doğumu, altı ay kınası, ilk doğum günü için uygun fiyatlı mevlit hediyelikleri aranılıyorsa bebek emziği, biberonu, ayak izi figürlü sabunlar, kokulu taşlar, nazar boncuklu hediyelikler, kız bebek için pembe erkek bebek için mavi konsepli magnetler, şişeler, aynalar, süs objeleri Kuran-ı Kerim’ler seçilebilir.

Dinimizde önemli bir yeri olan erkek çocukları için yapılan sünnet için ise sünnet kıyafetlerinin parçaları olan sünnet şapkası, sünnet asası figürlü değişik magnetler ve hediyelikler hazırlanmışlardır. Sünnet mevlidi için mevlit sahibi bu şirin ve anlamlı uygun fiyatlı mevlit hediyeliklerinden tercih edebilirler.

Mevlidin içeriği ne olursa olsun mevlit sahibi uygun fiyatlı mevlit hediyelikleri bulmak ister. Bunun için çevrelerinde bulunan hediyelik eşya tasarlayan mağazalardan yararlanabilecekleri gibi eğer hızlı kolay ve uygun fiyatlı mevlit hediyelikleri istiyorlarsa online alışveriş mağazalarından da faydalanabilirler. Birçok çeşitte istenilen özelliklerde ve uygun fiyatlı mevlit hediyelikleri Hedisam.com üzerinden hızlı bir şekilde kargo edilmektedir.

Mevlit Hediyesi

18,10 16,00
Mevlit Hediyesi 1 Adet Cep Boy Yasin Cüzü 1 Adet Buhara Esans 1 Adet Hurma 1 Adet Hediyelik Kese Mevlit

Mevlit Hediyesi

12,85 10,75
Mevlit Hediyesi 1 Adet Mini Boy Yasin Cüzü 1 Adet 99’lu Kutulu Kokulu Tesbih 1 Adet Hediyelik Kese Mevlit Hediyelikleri

Mevlit Hediyesi

25,45 22,30
Mevlit Hediyesi İçerik: 1 Adet Kadife Kablı Çanta Boy Yasin Cüzü 1 Adet 99’lu Kristal Tesbih 1 Adet Hediyelik Kese

Mevlit Hediyesi

32,80 28,60
Mevlit Hediyesi İçerik: 1 Adet Kadife Kablı Çanta Boy Yasin Cüzü 1 Adet 99’lu Aksesuarlı Kristal Tesbih 1 Adet Hediyelik

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir