Blog

Bordo Ferace Modelleri!

Bordo ferace modelleri 1

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan ferace, Osmanlı zamanından günümüze kadar kullanılagelen bir dış giyim ürünüdür. Pardesülerden farklı olarak biraz daha bol ve tesettürün gerekliliklerini daha çok taşıyan ferace, genellikle koyu renkli olarak üretilmektedir.

Feracelerin en büyük ve en önemli özelliği, koldan bileklere, boyundan da ayak bileklerine kadar uzun oluşudur. Üstelik vücut hatlarını belli etmeyecek kadar bol olan bu giysiler, pardesülere kıyasla daha uygun fiyatlı olduğundan her bütçeye uygundur.

Bordo Ferace Modelleri

Tesettür giyim alışverişlerinin büyük bir çoğunluğunu oluşturan feraceler, günümüzde pek çok farklı renk ve modellerde olabilmektedir. Bordo ferace modelleri de, bir ferace modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hedisam bünyesinde de bulabileceğiniz bordo ferace modelleri, işlemeli, taş süslemeli, fermuarlı, düğmeli ya da iki renkli gibi onlarca modelde tasarlanmaktadır. Dileyen hanımlar için daha bol ve salaş modeller de bulunurken, her biri farklı zevklere hitap edebilmesi amacıyla tasarlanmaktadır.

En Güzel Bordo Ferace Modelleri Hedisam.com’da!

bordo ferace modelleri 2Dini malzemeler ve eşyalar konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hedisam.com, bu alanda en kaliteli ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Bordo ferace modelleri de, Hedisam.com’un alıcılarına sunmuş olduğu bir tesettür giyim kıyafetidir.

Oldukça kaliteli bir kumaş türü olan Medine İpeği’nden elde edilen bu ferace modelleri, günlük olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tercihe göre fermuarlı ya da düğmeli kullanılabilirken, bazı modeller oldukça sade, bazı modeller ise özel günlerde giyilebilecek kadar ihtişamlıdır. Dolayısıyla her zevke uygun bordo renkli bir ferace modelini Hedisam’da bulabilmek mümkündür. Üstelik Hedisam’ın ferace fiyatları da oldukça uygun olmakla beraber, her kesime hitap edebilmektedir.

Diğer Ferace Modellerimizi de Gördünüz Mü?

Hedisam.com, yalnızca bordo renkli ferace modellerini değil, bunun ile beraber çeşitli renklerde ve modellerde yüzlerce ferace modelini sunmaktadır. Düz ve sade modellerin yanı sıra motifli, taş süslemeli, kapüşonlu, kemerli, pantolonlu ikili takım, püsküllü ve bunun gibi pek çok model Hedisam.com’da bulunmaktadır. Üstelik kız çocukları için bile bir ferace modeli bulunabilmektedir.

En güzel ve en kaliteli modelleri görmek ve ferace fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir