Blog

Çay ve Kahve Takımları Çok Şık!

cay ve kahve takimlari cok sik

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Türklerin en çok tükettiği sıcak içecekler; çay ve kahvedir. Misafirleri ağırlamak için çay bardaklarının ve kahve fincanlarının takım halinde olması gerekmektedir. Takım halinde alındığında, misafir ağırlaması görsel açıdan da göze hitap edebilecektir. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan çay takımımavi taşlı, sarı işlemeli gibi çeşitli modellerde üretilmektedir. Altılı set halinde satışa sunulan takımlar, misafirlerinizin de hoşuna gideceği özel tasarımlara sahiptir. İsteğe bağlı olarak kulplu ya da kulpsuz çay setlerini tercih edebilirsiniz.

Elinizin sıcağa maruz kalmasını istemiyorsanız; doğal taş kulplu çay seti gibi kulplu modelleri seçebilirsiniz. Eski dönemleri çağrıştıran taşlı altın çay seti de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Altın sarısı renginde üretilen taşlı modeller, özellikle klasik sevenlerin bir numaralı tercihidir. Kahve severler için ise, çeşitli kahve takımımodelleri üretilmiştir. Türk kahvesi ve Nescafe olmak üzere iki farklı fincan tipinde üretilen modeller, kişilerin büyük ölçüde beğenisini kazanmıştır.

cay ve kahve takimlari cok sik 1Türk Kahvesi Takımları

Çekilmiş demleme kahveler yerine Türk kahvesi tüketenler, genel olarak Türk kahvesi fincanlarına ihtiyaç duymaktadır. Diğer kahve çeşitlerine göre daha küçük ölçüde üretilen bu fincan takımları, gümüş ya da taşlı modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu tür modellere çay takımı ürünlerinde de rastlamak mümkündür. Hatta isterseniz çay ve kahve takımınızı birbirine benzer modelde alabilirsiniz. Eskitme dövme kahve takımı eski İstanbul havasını yansıtması nedeniyle büyük beğeni toplamaktadır. Kahve takımlarında 6 kişilik takım almak zorunluluğu yoktur. İkili veya dörtlü kahve setleri de seçenekler arasında bulunmaktadır. Kalabalık ailelerin 6 kişilik takımları tercih etmesi gereklidir. Takımların birbiriyle uyumlu olması, görsel açıdan misafirlerin de hoşuna gitmektedir.

Kullanışlı Çay Takımları

Sağlam bir şekilde üretilen ve uzun süre kullanılması mümkün olan çay takımlarının hediyelik olarak alınması mümkündür. Ev görmeye gidildiğinde, çeyiz hediyesi verilmek istendiğinde ya da birisine ihtiyacı doğrultusunda alınmak istendiğinde, hediye olarak çay seti seçeneği düşünülebilir.. Ev dekorasyonunda oldukça önemli olan setler, diğer ev gereçleriye uyumlu bir şekilde tercih edilmektedir. Takımlar arası uyumu önemsemeyenler, kahve ve çay setlerini farklı modellerde kullanabilirler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”27536, 27622, 31815, 29696″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir