Blog

Çerçeveli Osmanlı Tabloları!

Çerçeveli Osmanlı Tabloları

Dini tablolar, günümüzde Müslümanların çeşitli manevi duygularını hatırlatmak amacıyla evlerinde bulundurdukları, aynı zamanda ev dekorasyonuna da hoş bir hava katan çerçeveli tablolardır. Manevi duygulara önem veren kişiler için oldukça şık ve anlamlı bir hediyelik tablo olabilecek olan dini tablolar, bir hayli zengin alternatiflere sahiptir.

Çerçeveli Osmanlı Tablosu Nedir?

Çerçeveli Osmanlı Tabloları, Osmanlı Devleti’nin çeşitli arma, tuğra ve bunun gibi simgelerinin yer aldığı çerçevelere verilen addır. Genel olarak tablolar her ev için birer aksesuar görevi görürken, Osmanlı tabloları ise dini ev aksesuarları görevi üstlenmektedir.

Osmanlı tabloları geçmişten günümüze kadar çeşitli alanlarda kullanılan örnek tablolardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerde, okullarda, saraylarda, bazı önemli binalarda ve hatta camilerde dahi bulabilmenin mümkün olduğu bu tablolar, insanların birbirine verebileceği en güzel dini hediyelik eşya olarak tavsiye edilmektedir.

En Güzel Çerçeveli Osmanlı Tabloları

cerceveli osmanli tablolariHedisam, birbirinden güzel onlarca çerçeveli Osmanlı tablosunu değerli müşterileri için hazırlamaktadır. Bu tablolar arasında pek çok alternatif bulunurken, bunlardan biri de Osmanlı Tuğrası Tablo ve Osmanlı Tuğrası Çerçeve’dir. Çeşitli padişahların sahip olduğu tuğralara yer verilen bu tablolar, oldukça şık bir görünüme sahiptir.

En çok dikkat çeken çerçeveli Osmanlı Devlet Arması Kabartma Tablo ise birinci sınıf işçilikle üretilen devasa büyüklükteki tablolardan biridir. Büyük rağbet gören bu tablo, bulunduğu ortamlarda adeta tarihi bir izlenim kazandırmakta, insanın içine bir coşku katmaktadır.

Öte yandan aynı özelliklere sahip olan muhteşem bir görünüme sahip olan Osmanlı Devlet Arması Altın Varak Tablo yine Hedisam’ın en dikkat çeken tabloları arasında yer almaktadır.

Pek çok dini hediyelik eşya arasında önemli bir yere sahip olan bu ve bunun gibi tablolar, insanın sevdiği tercih edebileceği ideal bir tablo olacaktır.

Hedisam’ın Dini Hediyelik Tablolarını Gördünüz Mü?

Hedisam müşterilerine yalnızca Osmanlı tuğrası ya da arması bulunan tablolarla hizmet vermezken, aynı zamanda diğer çeşitli dini hediyelik tablolar ile de hizmet vermektedir. Örneğin; farklı modellerde Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı tabloları, Ayetül Kürsi, Nazar ayetleri ve Bereket Duası yazılı tabloları da, yine Hedisam’ın en güzel dini hediyelik tabloları arasında yer almaktadır.

En güzel tablo ve çerçeveler için sitemize göz atabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir