Blog

Dini Malzemelerin ve Hediyeliklerin En Güvenilir Adresi Hedisam

dini malzemelerin ve hediyeliklerin en guvenilir adresi hedisam

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dekoratif Vazo Modelleri

Dekoratif Vazoların Zarifliği

Klasik ev eşyaları ve süslerden sıkılmış, yenilik ve ferahlık arayanlar için güzel bir öneri dekoratif vazolar. Öyle ki sanılanın aksine yapımı o kadar zor da değil. Evde bulunan çini ve benzeri işlemeli vazolar artık klasikleşmeye başladığını düşünüyorsanız tam da fırsatı. Evdeki eşyaların uyumlu bir şekilde dizayn edilmesi herkesin istediği bir durumdur. Büyük eşyaların yanında da vazo gibi kendisi küçük görünen ama göze ev içindeki uyumu gösteren nesneler önemlidir. Tam da burada herkesin kendi zevki ve eşyalarının uyumuna göre dizayn edeceği bir şeyden dekoratif vazolardan bahsedilecektir.

Evlerinize Aheng Yaratacak Vazolar Bulmak Kolay mıdır?

dini malzemelerin ve hediyeliklerin en guvenilir adresi hedisam 1Gerek kapı girişi koridorda, gerek niş dekorasyonlu duvarda, gerek raflarda gerekse konsolların üzerinde yerini alırlar vazolar. Zaman çiçek koyduğumuz da olur içerisine. Bu şekilde baktığımızda evdeki atmosfere bir ahenk katar. Evimize o ahengi katacak vazoları dışarıdan bulmak zor olabilir. Çeşitli maddelerle küçüklü büyüklü vazolar yapılabilir. Bal kabağından mumlara, örgü giydirilmiş vazolardan üzerine figür çizilmiş ya da kağıtla kaplanmış bardaklara kadar birçok çeşit bulunmaktadır. Normalde evde kendiniz yaptığınızda çok cüzi miktara yapabilirsiniz.

Dekoratif Vazolar Nasıl Yapılır?

Evimizin köşe başlarını süsleyen vazolara çeşitli figür işlemeleri yaparak başlanabilir. Evimizde bulunan atık değiştirilmesi gündemde olan vazoya sprey ya da boyayla istediğimiz şekli vererek dizayn edebiliriz. Bununla birlikte pazardan alacağımız bal kabağını istediğimiz şekli vermek suretiyle oyarak ve boyayarak da dekoratif ve zarif bir vazo elde edebiliriz. Çok daha basit ve küçük şekilde vazolar da yapabiliriz. Evimizde bulunan ince ve uzun ama çok da kullanışlı olmayan bardaklarınızı vazo olarak kullanabilirsiniz. Desenli bir kağıt veya naylon hediye paketlerini bu bardağa uygun şekilde kesip bardak üzerine yapıştırmak suretiyle az amanda hoş bir vazo hazırlanabilir. Bununla birlikte yenilenmesi karar verilen vazolara, kullanılmayan desenli çoraplar uygun şekilde kesilerek giydirilebilir veya vazoya uygun olarak kendi isteğinize göre örebileceğiniz örgüyle de vazo ya da kullanılmayan bardağa giydirme yapılabilir. Evde bulunan büyük çaptaki mumların da içleri oyularak vazo haline getirilebilir.

Yukarıda sayılan örneklerin dışında evdeki gözden çıkarılmış çeşitli eşyalardan da yaratıcılığınız ve hayal gücünüz ölçüsünde vazolar üretebilirsiniz. Bir taraftan çöpe gidecek ya da atıl olarak bekleyecek eşyalar değerlendirilmiş olur hem de eve yenilenmiş eşyalar kazandırılarak farklı bir hava ve uyum katılış olunur.

En kaliteli ve zarif işlemeleri ile en güzel şekilde evinizi süsleyecek olan vazolar geniş model seçenekleri ile “hedisam.com” adresinde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler ve geniş ürün yelpaze seçeneğinden sizde kendinize uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Hediyelik Eşyaların En Güvenli Adresi hedisam.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”30705, 27887, 27616, 29693″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir