Gösterilen sonuç sayısı: 20

Daire Osmanlı Arma 38 cm

Beyaz-Sarı
Sarı
151,70

Hilalli Arma 28 x 43 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
170,00

Osmanlı Arma 56 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
450,00

Osmanlı Arma Tablo 32 x 37 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
260,00

Osmanlı Arması 29 x 33 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
Gümüş
180,00

Oval Osmanlı Arma 37 x 44 cm

Beyaz-Gümüş
Gümüş
Sarı
180,00

Oval Osmanlı Arma Saat 52 x 60 cm

Beyaz-Gümüş
Beyaz-Sarı
750,00

Tabak Arma 35 cm

Gümüş
90,00

Tuğralı Arma 30 x 50 cm

Beyaz-Sarı
Gümüş
Sarı
300,00

Osmanlı Devlet Arması

Tablo, insanların ev dekorasyonun kullanmış olduğu bir tür aksesuardır. Genellikle duvarlara asılan ve ortamda hoş bir görüntü sağlayan tablo, birbirinden farklı yüzlerde görsele ve tasarıma sahip olabilmektedir. Osmanlı devlet arması kabarma tablo da bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Osmanlı tarzı tablolar genellikle tarihine ve kültürüne önem veren, yaşadığı yerlerde manevi bir atmosfer arayan insanların tercih ettiği tablolardandır. Bu gibi tercihlerde bulunan insanlar için yüzlerce farklı Osmanlı figürlü tablolar bulabilmek mümkün olurken, her biri bulunduğu ortamda otantik ve ağır bir atmosfer oluşturabilmektedir.

Çerçeveli Osmanlı Tabloları

Çerçeveli Osmanlı tabloları insanların sıklıkla tercih ettiği tablo modelleri arasında yer almaktadır. Çerçeveli olması tablonun daha uzun süre kullanılabilmesini ve dış faktörlere karşı muhafaza edilebilmesini sağlayabilmektedir.

Öte yandan Osmanlı devlet arması kabartma tablo modelleri de oldukça ilgi gören tablolardandır. Bulunduğu ortamda oldukça hoş bir görünüm sağlayan bu tablolar, dikkat çekme konusunda da bir hayli etkilidir.

En Güzel Osmanlı Tabloları Hedisam’da!

Hedisam.com uzun zamandır hediyelik eşyalar ile müşterilerine hizmet veren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bünyesinde binlerce ürün bulunduran bu firma, Osmanlı tuğrası tablo modelleri ile de dikkat çekmektedir.

Hedisam bünyesindeki Osmanlı tablolarına bakılacak olursa; Osmanlı devlet arması, altın ya da gümüş varaklı tablolar, tuğralı tablolar ve bunun gibi daha pek çok model, insanların yaşadıkları yerlerde duvarlarını ve dekorasyonunu süsleyebilmektedir.