Blog

Erkek Arkadaşınız için Birbirinden Farklı ve Özel 3 Yüzük Modeli!

Erkek arkadasiniz icin birbirinden farkli ve ozel 3 yuzuk model

Parmağa geçirilen metal halka olarak tanımlanan yüzük, pek çok farklı madenden elde edilmektedir. Günümüzde ise en sık rastlanan yüzük türü gümüş yüzük olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük modelleri çeşitli tasarımlara sahip olan, birbirinden farklı detaylarla süslenen yüzüklerden meydana gelmektedir. Bu modeller arasında değerli taşlar, doğal taşlarla süslenmiş olan modelleri, özel işçiliklerle detaylandırılmış olan modelleri ve alyans çeşitleri görebilmek mümkündür.

Kadınların hayatlarında değer verdikleri erkekler için verebilecekleri ideal hediyelikler arasında yer alan erkek gümüş yüzük, yine pek çok farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Genellikle doğaltaşlarla süslenen bu modellerde, kaplangözü, akik, oniks, sedef gibi taşların işlenmesiyle elde edilebilmektedir. Hedisam bünyesinde de birbirinden şık ve gösterişli tasarımlara sahip, her erkeğin zevk ve stiline hitap edebilecek onlarca erkek gümüş yüzük bulabilmek mümkün olurken, Osmanlı Tuğrası Detaylı Yeşil Taşlı Yüzük, Sarı Taşlı ve Çiçek İşlemeli Yüzük ile Ay Yıldız Kabartmalı Yüzük, ideal bir hediyelik yüzük modellerine örnek olarak gösterilebilmektedir.

Ay Yıldız Kabartmalı Yüzük

Erkek Arkadaşınız için Birbirinden Farklı ve Özel 3 Yüzük ModeliErkek yüzük modelleri arasında oldukça dikkat çeken modellerden biri de Ay Yıldız Kabartmalı Yüzük’tür. 925 ayar gümüşten elde edilen bu yüzük, her iki kenarında yer alan Osmanlı ve Türk Sancak detayları ile dikkat çekerken, aynı zamanda kare haznesinin içerisindeki altın sarısı rengindeki Ay ve Yıldız kabartması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Üstelik kırmızı renkte saydam ve doğal bir taş ile üzerinin kaplanmış olması da yüzüğe ayrı bir şıklık kazandırmaktadır.

Çiçek Motifleri ile Süslenen Sarı Taşlı Yüzük

Hedisam bünyesindeki en dikkat çeken erkek yüzük modellerinden bir diğeri de çiçek motifleri ile dikkat çeken sarı taşlı yüzüktür. Yüzüğün her iki kenarında yer alan ve kabartmalı olarak işlenen çiçek detayları yüzüğe hoş bir hava kazandırırken, sahip olduğu sarı renkteki büyük doğal taş ile tam bir uyum içerisinde olması tercih sebebi olarak gösterilebilmektedir. Üstelik nişan yüzük modelleri arasında da yer alan bu yüzük, söz yüzüğü olarak da tercih edilebilmektedir.

Osmanlı Tuğrası ile Süslenen Yeşil Taşlı Yüzük

Erkek yüzük modellerinde sıklıkla rastladığımız Osmanlı Tuğrası, yeşil renkli taşa sahip olan bu yüzükte de görülebilmektedir. Taş rengi ile yüzük tasarımının muhteşem uyumu oldukça şık bir görünüm kazandırırken, bu yüzük hemen hemen her zevkten erkeğin dikkatini çekebilmektedir.

Hedisam bünyesinde alyans da dahil olmak üzere daha onlarca farklı yüzük modeline rastlayabilmek mümkündür. Üstelik Hedisam, müşterilerine özel olarak en uygun yüzük fiyatları ile hizmet vermekte, satın aldığınız yüzüğü kısa sürede elinize ulaştırabilmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir