Blog

Feracelerde Vücut Bulan Sade Zarafet!

feracelerde vucut bulan sade zarafet

Ferace

Tesettür giyim ürünleri, vücudu baştan ayağa örten karakteristiği nedeniyle sıcak yaz günlerinde sıkıntı yaratmayacak şekilde tasarlanmalı. Terletmeyen, hafif kumaşlar ve bol kesimler tesettür kıyafetlerini yaza uygun hale getirir. Bol yapısı nedeniyle ferah ve giyimi rahat Feraceler özellikle yaz mevsiminde tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği giysilerdir. Bununla birlikte feraceler her mevsim giyilebilir. Feraceler kaplara, pardösülere ve çarşafa alternatif olarak tercih edilebilir. Birkaç parçadan oluşan kombinler oluşturmanın kimi zaman vakit kaybettirici olması da elbise tipindeki tek parçadan oluşan feraceleri tercih sebeplerinden biridir. Elbise tip feracelerin yanı sıra pantolonlarla kombinlenebilecek ferace çeşitleri de mevcuttur. Feracelerle pratik ve hızlı bir şekilde hazırlanıp evden çıkabilirsiniz. Eski zamanlarda dervişlerin de giydiği feraceler uhrevi bir havaya sahip.

Ferace Modelleri

feracelerde vucut bulan sade zarafet 1Tesettür giyimin gereklerini yerine getiren feraceler aynı zamanda sade bir şıklığa sahip. Feracelerin üretiminde Medine ipeği kumaşı kullanılıyor. Medine ipeği tesettür giyimde şallardan feracelere birçok parçada son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanan ve kullanıcıların memnuniyet duyarak üstlerinde taşıdıkları bir kumaş türü. Önü fermuarlı Ferace Modelleri spor görüntüleriyle özellikle gençlerin tercih ettiği çeşitlerden. Bazı modellerde bulunan fırfır detaylar ve nakış işlemeler feracelerin daha zarif görünmesini sağlıyor. Omuz ya da göğüs bölgelerinde yer alan süs düğmeler de feraceleri şık gösteren detaylardan. Bazı modeller pile ve büzgülerle hareketlendirilmiştir. Belde daralan feracelerle birlikte göğüsten itibaren bol olan dökümlü ferace modelleri de mevcut. Yakasız modeller klasik bir görüntü yaratırken, hakim yaka modeller sert çizgilere sahip bir tarz oluşturuyor. Renk bakımından da aralarından seçim yapacağınız farklı seçenekler mevcut. Feracenin geleneksel rengi siyahın haricinde kırmızı, krem, mürdüm, yeşil, mavi, sütlü kahve ve beyaz feraceler de kullanıcıya sunuluyor.

Şık ve Hesaplı Feraceler

Zarafeti sadelikle beraber sunan ferace modellerimiz dikkat çekici bir gösterişten uzak tasarımlara sahip. Sitemizde bulacağınız feraceler, yüksek hassasiyetle amacın vücudu ön plana çıkarmak değil, gizlemek olduğu gerçeğinden sapmadan tasarlanıyor. Her yaştan ve her tarzdan tesettürlü kadının üstüne yakışacak model çeşitliliğini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Cebinizi yakmayacak Ucuz Ferace çeşitlerine ve fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir