Blog

Hac Umre Hediye Seçenekleri!

hac umre hediye secenekleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sevdikleriniz İçin Dini Hatıralar

Hac veya umreden dönen kimseler için bir gelenek haline gelen hediye verme durumu sevdikleriniz için dini bir hatıra bırakmak için büyük bir fırsat olabilir. Çok geniş bir yelpazede sunulan hac umre hediye çeşitleri ile dilediğiniz ürünü çok uygun fiyatlarla satın alarak hac veya umre dönüşü sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle zemzem suyu birçok kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Çünkü oldukça sağlıklı ve kutsal bir su olduğu bilinen zemzem suyu birçok kişinin ilgisini çeken bir şey olduğundan hediye olarak götürüldüğünde sevdikleriniz bu hediye karşısında çok müteşekkir olacaktır.

hac umre hediye secenekleri 1Çok uygun fiyatlarla satışa sunulan zemzem suyu sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizde. Bunun yanında tesbih modelleri de çok fazla tercih edilen bir hediye türüdür. Hem kalıcı olması hem de günlük hayatta çok fazla kullanılmasından ötürü oldukça faydalı bir hediye olabilir. Farklı renk seçenekleriyle alıcıların beğenisine sunulan bu tesbihlerin bazıları da kokuludur. Bu tür hediyelerin yanı sıra seccadeler de günlük hayatta çok fazla kullanılan dini bir malzeme olduğundan hediye olarak götürülmeye uygundur. Çeşitli desen seçenekleriyle birlikte satılan bu seccade modelleri oldukça kaliteli bir kumaştan üretilmiştir. Sevdiklerinize hac veya umre dönüşü kalıcı ve günlük hayatta kullanmalarını sağlayacak bir hediye vermek için seccade modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca çoklu alımlarda çok ucuz fiyatlara denk gelen bu dini hediyelikler ekonomik anlamda bütçenizi zorlamaz.

Hediyelik Setler

Tekli satılan tesbih, zemzem suyu, seccade, takke gibi dini ürünlerin yanı sıra set olarak satışa sunulan ve içerisinde birçok farklı ürünü aynı anda bulunduran dini hediyelikler de vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilen bu setler, içerisinde farklı ürünlerden çok sayıda bulundurduğu ve oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulduğu için oldukça ideal bir üründür. İçerisinde birçok farklı ürünü bulunduran bu setin en büyük avantajı ise hac veya umreden gelen kişiler için, hem erkeklere hem de kadınlara verebilecekleri tarzda hediyelere sahip olabilmesidir. Yazmalar kadınlar için, takkeler de erkekler için verilebilir.

Bunun yanında tesbihler de ortak olarak kullanılabilir. Bu setlerin daha geniş olanları da mevcuttur. Bu geniş setlerde ise yukarıda bahsi geçen ürünlerin yanı sıra ekstra olarak seccade, katalin tesbih ve erkek ile bayan için yüzükler bulunmaktadır. Ayrıca bu setlerin içeriği genişledikçe malzemelerin miktarı da artar. Bu yüzden hediye verilecek kişi sayısına göre seçim yapmak mümkündür. Tüm bu ürünler çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğu için her müşterinin bütçesine hitap eder. Bu değişik hac umre hediye çeşitleri sayesinde sevdiklerinize hac ve umre dönüşü hatıralar bırakın.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”4″ include=”31393, 26742, 28640, 29886″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”][/vc_column][/vc_row]

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir