Blog

Hac ve Umre Hediyelik Önerileri!

hac ve umre hediyelik onerileri

Hac, Umre ve Mevlit Hediyelikleri

Hac ve Umre ziyaretleri dinimizde yer alan en kutsal ziyaretlerdir. Kabe’yi ziyaret etmek peygamberimizin doğduğu yeri görmek yürüdüğü yerlerde yürümek Resulullah’ın dua ettiği yerlerde dua etmek bize en büyük armağandır. Hac ve Umreye gittiğimizde sevdiklerimiz bizi dualarla yolcu ederek kutsal topraklara uğurlar ve bizi beklemeye başlar. Bizler de sevdiklerimizin yanından ayrılmanın bir parça hüznü ile yola çıkarız.

Kutsal topraklarda ibadetimizi yerine getirdikten sonra evimize dönüş yolunu tutarız ve sevdiklerimiz bu sefer de bizi yine dualarla karşılar. Biz sevdiklerimize Allah’ın selamını getirirken bizi bekleyen sevdiklerimize de en değerli Hac ve Umre hediyeliklerini ve mevlit hediyelikleri vermek isteriz.

Yapılan mevlitlerde sevdiklerimize en kullanışlı en güzel mevlit hediyelikleri sunmak isteriz. Güzel ve değerli olmasının yanı sıra vereceğimiz mevlit hediyeliklerinin kaliteli ve kullanışlı olmasını da isteriz. Vereceğimiz hediyelerin kaliteli ve kullanışlı olmasıyla sevdiklerimizin onlara verdiğimiz mevlit hediyeliklerini kullanırken bizi anmalarını dileriz.

Hac, Umre ve Mevlit Hediyelikleri Önerileri

hac ve umre hediyelik onerileri 1Mevlit hediyelikleri anlamlı ve mevlitimizle uyumlu olmalıdır. Hac & Umre ziyaretinden döndüğümüzde bazen cep boy Hadis’i Şerif ve Kur’an-ı Kerim bazen de Kur’an-ı Kerim’de geçen peygamberler tarihini anlatan bir mevlit hediyeliği dağıtırız.

Bunun yanı sıra misafirlerimiz namaz kılarken ya da Salavat çekerken bizleri de ansınlar dualarına bizleri de kabul etsinler diye mevlit hediyeliklerinden olarak en güzel ve kaliteli çeşit çeşit tesbihleri ve zikirmatikleri onlara hediye etmek isteriz. Aynı zamanda sevdiklerimize en güzel ve kaliteli seccadelerden de hediye edebiliriz. Bunun yanı sıra misafirleriniz her zaman evlerinin bir köşesinde gördüklerinde ve kullanırken size hatırlasınlar diye mevlit hediyeliği olarak en güzel hediyelik sepet ve kutuları da hediye edebilirsiniz.

Hac, Umre ve Mevlit Hediyelikleri Fiyatları

Hac ve Umre ziyareti dönüşünde ya da verdiğimiz tüm mevlitlerde dağıtabileceğimiz mevlit hediyelikleri tek tek almak yerine istediğimiz hediyelerin bir arada bulunduğu setler şeklinde almak daha kolaydır. En uygun fiyat ve içinde farklı farklı mevlit hediyelikleri çeşitleri bulunduğu en güzel hediyelik set seçeneklerini sitemizde bulabilir ve beğendiğiniz mevlit hediyeliklerini kolaylıkla sitemizden satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir