Blog

Hac Ve Umre Setleri Sitemizde!

hac ve umre setleri sitemizde

Hac ve Umre Setleri Sitemizde

Ülkemiz üzerinden her yıl binlerce Müslüman kutsal toprakları ziyaret ederek hac ibadetini veya yılın farklı zamanlarında umre ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. Bu ziyaretler sonrasında Türkiye topraklarına geri dönen kişiler genellikle Hac veya umre evi olarak adlandırılan ziyaret bölgelerinde misafirlerini ağrılar ve gelen misafirlere hurma ve zemzem suyu ikram edilmesi ile birlikte genellikle kutsal topraklardan getirilmiş olan veya manevi olarak bu değeri gösterecek hediyeler sunulur. Bu hediyelik ürünler arasında namazlık, tesbih, takke, gül yağı, zıbın, zemzem suyu, hurma, yasin kitabı ve misvak gibi birçok farklı eşya yer alır. Bu eşyalar birer hediyelik olarak paket halinde sunulabileceği gibi açık bir şekilde ikram masasına konulduktan sonra her ziyaretçinin bu ikramlardan ve hediyelerden alması sağlanabilir.

Hac Umre Setlerinde En Yüksek Kaliteli Ürünler

Hac Ve Umre Setleri Sitemizde

Firmamız tarafından sunulan hac umre paketleri içerisinde hem bir hacı adayının ya da umre ziyareti gerçekleştirecek adayın bu ziyaret sırasında kullanabileceği tüm ihtiyaçları bulma imkanı yer alırken, isterseniz farklı bir ürün paketi olarak hediye paketi şeklinde sunacağınız ürünleri de bulabilirsiniz. Bu noktada ihtiyaç paketleri ve hediye paketleri değişiklik gösterirken, hediye olarak sunulacak paketler daha fazla tercih edilmektedir. Hediye olarak sunulacak set paketler içerisinde genellikle simli brokır, kenarlı yazma, takke, 99’luk tesbih, kına ve esans gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler yüksek kaliteleri ile birlikte özenli bir şekilde seçilerek bu paket içerisinde toplanırken, kadın ziyaretçiler ve erkek ziyaretçiler için ayrı ayrı ürün paketleri tek kişilik veya 100 kişilik toplu şekilde temin edilebilir.

Kadınlar ve Erkekler İçin Hac Umre Set Ürünleri

Yılın belirli bir döneminde gerçekleştirilen hac ibadeti ve yılın istediğiniz zamanında gerçekleştirebileceğiniz umre ibadeti sonrasında kutsal topraklardan dönüş gerçekleştirdiğinizde hac umre paketleri ile birlikte sizi ziyarete gelen misafirlerinize hediyelikler ikram edebilirsiniz. Bu noktada kadınlar tarafından genellikle yazma, küçük süs eşyaları, çanta boyu Yasin, takılar, 99’luk tesbih ve seccade tercih edilirken erkekler için hazırlanan set ürünleri içerisinde misvak, takke, gül yağı ve 33’lük tespihler gibi tercihler daha çok ön plana çıkmaktadır.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir